Cēsīs, Liepājā un Rīgā notiks «Tehniskās apskates naktis»

Piektdien, 25.jūlijā, Cēsīs notiks "Tehniskās apskates nakts". 2014.gadā šī Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) aktivitāte notiks ne tikai Rīgā, bet arī divās citās Latvijas pilsētās - Cēsīs un Liepājā.

Automašīnu "Tehniskās apskates nakts" laikā no pulkstens 19:00 līdz 24:00 būs pieejama bezmaksas vieglo automobiļu diagnostika. Apmeklētājiem tiks piedāvātas dažādas aktivitātes un izklaides, kas saistītas ar satiksmes drošību.

Par tehniskās apskates nakts devīzi izvēlēta "Mēs par drošu auto!".

Iepriekšējos divus gadus "Tehniskās apskates nakts" ir notikušas Rīgā. Šo pasākumu laikā pārbaudītas gandrīz divi tūkstoši automašīnu, no kurām vairāk nekā 80 procentiem automobiļiem tika atklāti būtiski trūkumi vai bojājumi, kas potenciāli atstāj negatīvu iespaidu kā uz satiksmes drošību, tā uz apkārtējo vidi.

Pasākuma nolūks ir mudināt autobraucējus piedalīties ceļu satiksmē ar drošiem un tehniskā kārtībā esošiem transportlīdzekļiem, lai neapdraudētu ne savu, ne arī citu satiksmes dalībnieku veselību un dzīvības, pavēstīja CSDD.

"Tehniskās apskates naktis" līdz šim Rīgā ir noritējušas savstarpējas sapratnes gaisotnē, guvušas lielu atsaucību un veicinājušas cilvēku izpratni par drošu auto nozīmi satiksmē, norādīja CSDD Transportlīdzekļu kontroles un sertifikācijas inspekcijas priekšnieks Jānis Liepiņš.

"Mums ir svarīgi, ka transportlīdzekļu īpašnieki vēlas zināt savu auto reālo tehnisko stāvokli un ka tas viņiem nav vienaldzīgs," stāsta CSDD pārstāvis Liepiņš. Viņam satraucošs šķiet fakts, ka līdz šim "Tehniskās apskates naktīs" fiksēti salīdzinoši daudz sliktā tehniskā stāvoklī esoši auto, kas ikdienā piedalās ceļu satiksmē un apdraud drošību.

Organizatori piedāvās arī izklaidējošu programmu ar dažādiem interesantiem priekšnesumiem, paraugdemonstrējumiem un trikiem.

Cēsīs pasākums norisināsies 25.jūlijā, Liepājā - piektdien, 15.augustā. Rīgā apskates nakts plānota ceturtdien, 28.augustā, no pulksten 20:00 līdz 02:00. Tie, kuri vēlēsies, varēs veikt arī sava automobiļa tehnisko apskati.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Motori
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt