Biķernieku trasē notiks sacensības volgām un žiguļiem

Ar vēsturisko spēkratu parādi 4.jūlija vakarā Rīgas ielās tiks dots starts vēsturisko automobiļu sacensību "Dzintara aplis" 2014.gada ceturtajam posmam. Pašas sacensības norisināsies sestdien, 5.jūlijā Biķernieku kompleksajā sporta bāzē (BKSB) "VAZ" un "Volga" klasē, informēja "Ghetto Family".

Piektdienas, 4.jūlija, vakarā pulksten 20:15 no BKSB "Dzintara Apļa" sacensību dalībnieki dosies svinīgā parādē pa Rīgas ielām, lai pusstundas laikā nonāktu Doma laukumā, kur Rīgas iedzīvotājiem un pilsētas viesiem stundas garumā klātienē būs iespējams vērot vēsturiskās sacīkšu automašīnas.

Foto: Publicitātes attēls

Nākamajā dienā sekos pašas sacensības, kurām pirmais starts tiks dots 12:00, otrais - 14:00. Paredzams, ka par sacensību karstāko cīņas posmu izvērtīsies "Dzintara aplis" superfināls. Paralēli norisināsies arī "Žiguļu Kauss 2014" sestais posms.

Foto: Publicitātes attēls

Vēsturisko automašīnu sacensību apmeklētājiem visas dienas garumā būs iespējams ne tikai klātienē sekot līdzi sacensību norisei, bet vērot arī šovus no "Ghetto Drift Team" un Latvijas Ielu vingrotāju sporta biedrības. Būs padomāts arī par brīvā laika pavadīšanu visai ģimenei, kur pašiem mazākajiem tiks nodrošinātas dažādas izklaidējošas atrakcijas, kā arī Biķernieku trases teritorijā norisināsies vēsturisko automašīnu izstāde.

Foto: Publicitātes attēls

Vēsturisko automobiļu sacensības Latvijā tiek organizētas sadarbībā ar biedrību "Latvijas Antīko automobiļu klubs" un Rīgas Motormuzeju.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Motori
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti