Ar mikroautobusiem RAF «Latvija» atkārtos ekspedīciju līdz Vladivostokai

Šogad aprit 40 gadi ekspedīcijai, kad ar Latvijā ražotajiem RAF mikroautobusiem „Latvija” vīri no Liepājas devās uz Krievijas pilsētu Vladivostoku. Latvijas Antīko automobiļu klubs šogad, svinot savu 45.jubileju, leģendāro braucienu atkārtos, uz Vladivostoku dodoties ar trim atjaunotiem RAF mikroautobusiem.

Latvijas Antīko automobiļu prezidents Agris Šmits aicina svētdien doties uz Rīgas Motormuzeju un pavadīt vīrus tālajā ceļā.

Latvijas Antīko automobiļu prezidents Agris Šmits par ekspedīcijuZane Mače

  Uz Krievijas Tālajiem Austrumiem dosies trīs RAF automašīnas, kas atjaunotas Latvijā. Vīri ir nopietni veselu gadu strādājuši, automobiļi ir ļoti labi tehniski sagatavoti braucienam gan tehniski, gan domājot par komfortu braucienā un drošību, pastāstīja Šmits.

  Vīri paši ir gana pieredzējuši. Startēs divi cilvēki katrā automobilī, protams, ar rezerves pilotiem, ja nu gadījumā kaut kas notiek, jo tomēr gaida pamatīgs brauciens. Jārēķinās, ka var gadīties visādi, un arī ne visi var atļauties mēnesi garu atvaļinājumu. Tāpēc ir arī rezerves piloti, paskaidroja Šmits.

  Aizbraukt līdz Vladivostokai plānots mēneša laikā. Ekspedīcijas vadītājs ir Ivars Šenbergs. Vīri ir izplānojuši, ka mēneša laikā tiks līdz galapunktam. Atpakaļ automobiļi tiks vesti pa dzelzceļu.

  Kļūda rakstā?

  Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Motori
  Dzīve & Stils
  Jaunākie
  Interesanti