«Ziemassvētku egļu ceļa» vides objekti būs apskatāmi līdz pat 19. janvārim

Festivāla „Ziemassvētku egļu ceļš" vides objekti būs apskatāmi līdz pat 19. janvārim. Rīdzinieki un pilsētas viesi vides objektus skatīt aicināti vakaros, kad iedegts pilsētas apgaismojums un tie redzami visniansētāk.

Rīgā par tradīciju kļuvušais vides objektu festivāls simboliski ievada Rīgas kā 2014. gada Eiropas kultūras galvaspilsētas notikumus.

Šogad  festivāla ekspozīcijā  skatāmi 65 izcilākie iepriekšējo gadu profesionālu mākslinieku, Latvijas Mākslas akadēmijas studentu un radošo industriju pārstāvju darbi un daudz jaunu, interesantu 2013. gadā tapušo projektu. Vides objekti pārsteidz ar ideju oriģinalitāti un realizēšanā pielietoto materiālu daudzveidību, sākot no gaismas instalācijām, līdz pat koka, stikla, ķieģeļu un siltuma izmantošanai.

Visus  festivāla objektus iespējams apskatīt, izmantojot īpaši sagatavotu  festivāla ceļvedi - karti, kura atrodama  gan interneta vietnē www.eglufestivals.lv, gan Uzziņu dienesta 1188 mājas lapā, kā arī ir pieejama Rīgas domes Apmeklētāju pieņemšanas un Tūrisma informācijas centros un kultūras centros.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Izklaide
Kultūra
Jaunākie
Interesanti