Rīta Panorāma

Intervija ar Rīgas mēru Nilu Ušakovu

Rīta Panorāma

Koncerts «Dāvana maestro» 30. janvārī Lielajā ģildē

«'Zelta sietiņa» dejotāji sveic maestro

«Zelta sietiņš» un «Dzeguzīte» sumina maestro Raimondu Paulu

30.janvārī plkst. 16 Lielajā ģildē notiks koncerts "Dāvana Maestro", kas ir bērnu tautas deju ansambļa "Zelta sietiņš" un bērnu vokālā ansambļa "Dzeguzīte" veltījums Raimondam Paulam 80 gadu jubilejā.

Raimonda Paula bagātā radošā iztēle apvienojusi dažādu mūzikas žanru intonācijas un elementus, allaž spējot radīt visiem interesantu, demokrātisku, vienmēr laikmetīgu un aktuālu mūziku.

Lielu daļu sava talanta komponists veltījis tieši bērniem radītai mūzikai, tādēļ maestro iemīļotākie un ilggadīgākie bērnu mūzikas izpildītāji - bērnu tautas deju ansamblis "Zelta sietiņš" un bērnu vokālais ansamblis "Dzeguzīte" - kopā ar saviem pedagogiem sagatavojuši krāšņu koncertprogrammu, kurā iekļautas populārākās Raimonda Paula kompozīcijas bērniem.

Koncerta pirmajā daļā sirsnīgās, dzīvespriecīgās dejas un dziesmas ļaus simboliski ielūkoties komponista bērnībā un ceļā uz talanta un atzinības virsotnēm. Savukārt koncerta otrā daļa atspoguļos maestro ieguldījumu Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku norisēs. Mazajiem māksliniekiem uz skatuves pievienosies Rīgas Latviešu biedrības kamerkoris "Austrums".

Koncerta idejas autore un mākslinieciskā vadītāja, horeogrāfe Baiba Rasma Šteina. Koncerta režisors Kārlis Anitens, moderatori Anna Šteina un Valters Frīdenbergs.

Jau ziņots, ka 2016.gada 12.janvārī mūziķis Raimonds Pauls svinēja savu 80.dzimšanas dienu.

Izklaide
Kultūra
Jaunākie
Interesanti