VISIEMLTV.LV - jauns interneta televīzijas kanāls latviešiem ārzemēs

Latvijas Televīzija ir sākusi raidīt jaunu interneta televīzijas programmu latviešiem ārzemēs, kurā bez ierobežojumiem redzams plašs LTV raidījumu klāsts LTV1 un LTV7 kanālos.

Ņemot vērā ārpus Latvijas dzīvojošo skatītāju pastiprināto interesi par LTV raidījumiem, kurus bieži vien nav pieejams noskatīties autortiesību ierobežojuma dēļ, kur daļu LTV1 un LTV7 satura iespējams raidīt tikai Latvijā, Latvijas Televīzija skatītājiem ir radījusi jaunu interneta kanālu VISIEMLTV.LV

Interneta kanāla raidījumi ir sadalīti vairākos blokos, un  latvieši visā pasaulē 24 stundas diennaktī septiņas dienas nedēļā var noskatīties iecienītos raidījumus.

Programmā ir iekļauti gan labākie LTV oriģinālraidījumi, informatīvi dokumentālie, sporta, kultūras, bērnu un izklaides raidījumi, kā arī skatītājiem ir nodrošināta tiešraide ziņu raidījumiem – ‘’Rīta Panorāma’’, ‘’Dienas ziņas’’ un ‘’Panorāma’’ vakarā. Skatītāji aicināti iepazīties ar raidījumu programmu kanālā VISIEMLTV.LV tekošajai un nākošajai nedēļai.

"LTV mērķis ir uzrunāt visus Latvijai piederīgos, neatkarīgi no viņu atrašanās vietas, stiprinot vienotu kultūrvēsturisko telpu. Latvijas simtgades svinību laikā šis uzdevums ir īpaši aktuāls, tāpēc jaunais interneta televīzijas kanāls VISIEMLTV.LV piedāvās LTV skatītājiem ārzemēs sekot līdzi daudzveidīgajam Latvijas simtgades notikumu klāstam sev ērtā vietā un laikā un iejusties kopīgajā svinību gaisotnē,” akcentē LTV valdes loceklis satura attīstības jautājumos Sergejs Ņesterovs.

9 komentāri
Amanda Ķestere
Arī Apvienotajā karalistē nekas netiek rādīts-autortiesības neļaujot!!!!!!!!!!Solīts taču pilnīgi pretējais!Kādi meli un vilšanās!
Ieva Berg`
Sveicinati, no Vacijas man si televizija nav pieejama. 403 forbidden. Talak netieku.
kk
kad būs pa sat televīziju un vai būs vispār?
Ozzy
Australijaa Tieshraide nestradaa ... :-(
Valentina Grinberga
Nedarbojas Radio 2,Muzika,
Aigars Liepiņš
Šis darbojas, bet 1. un 7. kanāli Indijā bloķēti (no LV puses).
Romans Timosenko
Labdien ! Taizemē pagaidām nav pieejams !!!!
Eiropieši runā
Labdien! Paldies par informāciju !!!!
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālo mediju profiliem
Izklaide
Kultūra
Jaunākie
Interesanti