VIDEO: «Pieci.lv» dīdžeji un Kaupers peldas rudenīgajā Daugavā

Iedzīvinot ikgadējā "pieci.lv" labdarības maratona saukli "Dzīvo šodien!" radio "Pieci.lv" dīdžeji un mūziķis Renārs Kaupers pirmdien, 31.oktobrī, jauno nedēļu sāka ar peldi rudenīgajā Daugavā, vēsta Latvijas Radio.

Sazvanīts raidījuma "Pieci rīti" ēterā pirmdienas rītā, Kaupers atsaucās Toma Grēviņa izaicinājumam doties nopeldēties, neskatoties uz to, ka ārā tobrīd lija. "Lai iet! Protams, ka esmu gatavs! Tas nekas, ka ūdens līst arī no gaisa," atteica Kaupers un pēc raidījuma beigām satikās ar trim "Latvijas Radio 5 - Pieci.lv" Ķīpsalas pludmalē, kur visi kopā ļāvās īsai peldei.

(Pelde skatāma no aptuveni 18. līdz 19. minūtei)

Kopā ar Grēviņu un Kauperu ūdenī metās arī divi citi "pieci.lv" dīdžeji Magnuss Eriņš un Aleksis Vilciņš.

Grēviņš atzina, ka pēdējo reizi peldējies augusta nogalē, savukārt Eriņš un Vilciņš peldējušies vien vasaras karstajās dienās.

Jau ziņots, ka šogad sabiedrība radio "pieci.lv" ikgadējā labdarības akcijā ar savu ziedojumu ir aicināta atbalstīt onkoloģiskos pacientus, palīdzot biedrībai "Dzīvības koks" rīkot psihosociālās rehabilitācijas nometnes vēža skartajiem cilvēkiem.

Labdarības maratona laikā no 15.-21. decembrim trīs "Latvijas Radio 5 - Pieci.lv" dīdžeji - Grēviņš, Eriņš un Vilciņš - jau tradicionāli vienu nedēļu dzīvos un strādās īpašā stikla studijā Stacijas laukumā pie "Origo", Rīgā, atskaņojot klausītāju par ziedojumiem izvēlētās dziesmas.

Jau trešo gadu dīdžejus stikla studijā uz labdarības maratona nedēļu ieslēgs Kaupers, kurš atbalsta akciju no pašiem tās pirmsākumiem.

3 komentāri
Ķīpsala
Atvainojos, Ķīpsalā peldas grupa "Ziemas prieki"
ķengarags
Ķengaraga roņi tur visu gadu peldas. Kad aizsalst, tad pāriet drsuku uz Kvadrāta pusi.
Notars
labs ;)
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālo mediju profiliem
Izklaide
Kultūra
Jaunākie
Interesanti