Nedzirdīgajiem

Dienas ziņas

Nedzirdīgajiem

Dienas ziņas

VIDEO: Latviju Eirovīzijā Kijevā pārstāvēs «Triana Park»

Svētdien, 26.februārī, konkursā "Supernova" ceļazīmi uz Eirovīziju, kas notiks Ukrainas galvaspilsētā Kijevā, izcīnīja grupa "Triana Park" ar dziesmu "Line".

“Ir ļoti liela gandarījuma sajūta, un patiesībā tas viss ir par to, ka ir jātic saviem sapņiem, jo tie kādu dienu var piepildīties!” pēc uzvaras teica grupas dalībnieki.

Finālā savā starpā sacentās grupa „My Radiant You” ar dziesmu “All I Know”, grupa „Triana Park” ar dziesmu “Line”, dziedātājs The Ludvig ar dziesmu “I’m In Love With You”, kā arī dziedātāja Santa Daņeļeviča ar skaņdarbu “Your Breath”.

„Fantastiski! Šis bija iespaidīgākais un konkurētspējīgākais fināls. Arī skatītajiem bija ļoti interesanti skatīties, jo visas dziesmas un izpildītāji bija ļoti labā līmenī. Es nevarēju prognozēt, kas uzvarēs, lai gan man bija savi favorīti,” sacīja žūrijas loceklis Kaspars Roga.

Viņaprāt, „Triana Park” dziesma Eiropā būs ļoti konkurētspējīga arī radio stacijās ārzemēs.

Savukārt pati grupa pēc uzvaras jūtās mazliet apjukusi.

„Traki, neesam sapratuši vēl. Aizbrauksim, un visi sekos mums līdzi. Sakrāsim spēkus un sāksim strādāt pie tā, kas gaidāms,” LTV „Rīta Panorāma” sacīja grupa.

Grupas līdere Agnese Rakovska sacīja, ka grupai ir ļoti liela atbildības sajūta, un Ukrainā solīja izdarīt visu, kas iespējams.

„Triana Park” jau esot pārspriedusi dažas idejas, kā savu priekšnesumu uzlabot. Viņi ņems vērā Guntara Rača ieteikumu bungās iestrādāt LED lampas. Tāpat grupa aicina skatītājiem sūtīt savas idejas, kā priekšnesumu Ukrainā padarīt interesantāku.

Žūrijas pamatsastāvam - Kasparam Rogam un Guntaram Račam - fināla vērtēšanā pievienojās dziedātāja, „Eirovīzijas” laureāte Marija Naumova, kā arī dziedātājs Intars Busulis.

Finālā uzvarētāju noteica tikai skatītāju balsojums un mūzikas patērēšanas dati straumēšanas vietnē ''Spotify''.

Fināla filmēšanā pirmo reizi Latvijas TV vēsturē izmantoja mūsdienīgu tiešraides režijas programmu „CuePilot”, kas ļāva izbaudīt tiešraidi ar precizitāti, kas līdzinās tai, ko esam pieraduši vērot mūzikas video.

Tāpat kā pērn tiešraidi ar surdotulkojumu varēja vērot LTV7, bet tiešraidi visā pasaulē HD kvalitātē varēja vērot supernova.lsm.lv.

„Supernova 2017” alternatīvās tiešraides saimnieki šajā sezonā bija Karmena Stepanova un Aleksis Vilciņš un viens no bargākajiem „Supernova 2017” vērtētājiem - DJ Rudd.

Ziņots, ka Latvija Eirovīzijā, kas šogad notiks Ukrainas galvaspilsētā Kijevā, uzstāsies pirmajā pusfinālā 9.maijā. Pusfinālā Latvijas pārstāvji uzstāsies ar 13 numuru.

Latvijas Televīzijas autoru un izpildītāju konkursa „Supernova" notika jau trešo reizi. Pērn Latviju Eirovīzijā pārstāvēja Justs Sirmais, kurš ar dziesmu "Heartbeat" ierindojās 15. vietā Stokholmā. Bet 2015.gadā Latvijas pārstāve Aminata ar dziesmu "Love Injected" Eirovīzijas konkursā Vīnē ieguva sesto vietu.

26 komentāri
Mjā..
Kārtējā vaidu oratorija.
klausījos skuķīšu spiedzienos zālē
un sapratu, ka vietējo 40 gadīgo Gāgu sabalsos. Tāpēc aizmirstam.
xxx
Velns nav tik melns, kā to mālē. Dziesma ir vienkārša un nav samākslota. Rakovskai ir maza, bet stabila balss. Nenolūzīs. Izskatam arī vajadzētu būt tikpat vienkāršam. Pasaulē šobrīd jau ir viena Lady Gaga. Otra nav nepieciešama. Veiksmi!
nna
Tas "im still hoppin'" ir domāts tā kā es turpinu kaņepjot? Vai arī es turpinu cerēt, bet neveiksmīgi izrunāts? Internets gaudo par Agneses izrunu (dikciju) un vokālu kopumā - tas nozīmē vajag pareizu treneri/skolotāju - jāstrādā, ja ne, būs ziepes!
Dzintars
Viss ir apmaksāts, caur draugiem.lv nobalsot nebija iespējams, portāls bloķēja balsojumu... Kas attiecas uz manas sievas skolas biedrenīti, tā tak tantiņai ir pēdējā iespēja sevi parādīt. Ja tās bija LGBTP(iepriekšējais komentētājs aizmirsa poziitīvistus) aktivitātes, tad tiem jau arī patīk svaigāka gaļiņa.
v
Ir jāpaiet divām stundām lai noklausītos četras dziesmas.Tas ir LTV 1 rekords.
Agnese
Nesaprotams tērps - ja tas ir domāts, kaut kas "recycled" - tad jātaisa trakāks, lai tas "message" aizietu tiešāk. Citādi sanāk tāda kā nesaprotami kādēļ plastikāta tērpā ietērpta "bimbo", kad dzied par kaut kādu līniju. Es arī nedzirdu, vai ir "What we drove the line?" vai arī "Why we drove the line? ". Varbūt tas ir tikai man tā, bet, pirms skatījos šo video, nekad vēl nebiju to redzējusi, vai lasījusi par dziesmu, priekšnesumu un dziesmas tekstu. Vienkārši šorīt gribējās apskatīties, kas brauks uz Eirovīziju. Vēl - kājas - kaut kā nav ok, jo tās ir garas un atgādina elektrības stabus. Vajag kādu akcentu, kas novērš uzmanību no tām. Kopumā - nesaprotu "message", nav skaidrs, kas tiek pateikts ne ar vizuālo, ne ar vārdiem. Bet no kandidātiem - vislabākā. Apsveicu!
Beznovas var iztikt..
Lielais Fui Radio 5 komandai!! Ja Radio 5 komanda visu laiku pozicinēja Triānas Parku radio ēterā, kā vienīgo uzvarētāju, tad man personīgi steiga plastika viss apkārt kad tika paziņots uzvarētais, tad visi pārējie dalībieki tika padzīti augstprātīgi no skatuves. Izskatījās pēc sacensībām, kur pārējie dalībnieki var iet mājas bez ceremonijas.. Lai jau Račs noliegt savu monopulu mūzikas monopolu malā..
respect
tas tak ir LGBT šovs, viss forši un tieši, kā vajadzētu būt, un Agnese noteikti sevi attaisnos! Veiksmi, daudz veiksmes! :)
m
Katrā ziņā labāk par iepriekšējā gada Justu,mazām meitenītēm jau patīk tie salkanie zēniņi,netika vēl viens salkans puisītis ,un nu var apcūkot pelnītu uzvaru.Atraktīva,talantīga,lai veicas.
Miks
Latvijā dziedātāju it kā daudz,bet dziesmas briesmīgas-neviena nav tīkama ausij.
O-O
Izskatās ka šorīt visi mazliet jocīgi komentēšanas sadaļā... Dziesma skaista un izpildījums lielisks. Kā pats R. Pauls ir teicis - brīnišķīgi! Tā kā paklusēt un atbalstīt lūdzu, lielie kritiķi ibio...
Ausu ārstam
Te runa nav par mūziku (pirms izsaki personīgus apvainojumus). Eirovīzija jau sen ir sports un no šāda rakursa dziesmai ir visi priekšnosacījumi
Ausu ārsts
Tu esi kurls, pataloģiski patriotisks, vai arī vienkārši uzdod vēlamo par esošo? Dziesma ir atbaidoša, tāpat kā grupas stils. Tikpat labi varējām nebraukt vispār - ja nav, ko rādīt pasaulei, tad nav. Varbūt uz nākamo Eirovīziju kāds talants pamostos...
atkal ir pienācis
ilgstošais pēdējo vietu periods. Dod tik 'šu iespēju balsot - sabalsos, ka bail metas - kā šeit, tā citur, visi tik gudri, kā lieli padumji cilvēki.
alex
Neaizķēra. Nekā īpaša.
nita
galīgi garām, lai labāknemaz nebrauc, jēgas nekādas...
ruudisss
Vnk super super dziesma. Liels prieks par Triana Park! :)
baltija
super kurls esi?
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālo mediju profiliem
Izklaide
Kultūra
Jaunākie
Populārākie
Interesanti