Ķepa uz sirds

Liepājas ielu kaķi

Ķepa uz sirds

Vinnija laimīgais stāsts

Markus Riva ciemos pie ķepām

VIDEO: Dziedātājs Markus Riva patversmes suni aizved uz frizētavu

LTV raidījuma “Ķepa uz sirds” uzaicinājumu palīdzēt meklēt mājas kādam patversmes sunim pieņēmis dziedātājs Markus Riva. Lai palīdzētu sunītim Boņukam atrast savus īstos saimniekus, Markus nolemj savu krustbērnu aizvest uz suņu frizētavu

Pirms Markus ierauga savu pagaidām vēl viņam nepazīstamo draugu, viņš labprāt apsveicinās ar visiem patversmē mītošajiem suņiem. Ieraugot kucēnus, kuri dzimuši tepat patversmē, Markus nespēj palikt vienaldzīgs un ar sociālo tīklu palīdzību informē savus sekotājus par sunīšiem, kuriem ļoti nepieciešamas jaunas mājās.

Pēc nelielas pastaigas ar savu izvēlēto krustbērnu Boņuku, Markus ir pārliecināts, ka abiem pavisam noteikti izdosies atrast kopīgu valodu.

Lai palīdzētu Boņukam atrast savus īstos saimniekus, Markus nolemj savu krustbērnu aizvest uz suņu frizētavu, lai visi varētu ieraudzīt ne tikai viņa iekšējo, bet arī ārējo skaistumu.

Boņuks tika nogādāts dzīvnieku patversmes darbinieku gādīgajās rokās no kādas nelabvēlīgas ģimenes. Kaut arī suņuks patversmi par savām mājām sauc pavisam nesen, viņš ļoti ilgojas pēc jauniem saimniekiem. Boņukam patīk rotaļas, bet savās prasībās viņš ir pieticīgs.

Boņuks ir ļoti labsirdīgs un mierīgs suņu puika, kurš būs piemērots dzīvei kā dzīvoklī, tā arī mājā.

Šobrīd, aizņemtības dēļ, Markus savu dzīvnieku atļauties nevar, tāpēc, pirms uzņemties rūpes par kādu pūkaino draugu, dziedātājs vispirms to iesaka kārtīgi apsvērt

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Izklaide
Kultūra
Jaunākie
Interesanti