Vecgada vakaru Latvijas Televīzija un Latvijas Radio aicina aizvadīt ar krāšņu koncertu un «Maģisko horoskopu nakti»

Aizejošā gada pēdējās stundas Latvijas Televīzija (LTV) un Latvijas Radio (LR) aicina pavadīt kopā ar valsts labākajiem solistiem, grupām un instrumentālistiem, lai izsmalcinātā, ugunīgā un pārsteigumiem bagātā Vecgada koncertā “Laimīgu Jauno gadu!” ar prieku sagaidītu Ugunīgā Gaiļa gadu. Vecgada koncerts LTV1 un Latvijas Radio 1 ēterā būs skatāms un klausāms 31. decembrī pulksten 21.10.

Pēc pusnakts LTV1 skatītāji varēs droši iesoļot Jaunajā gadā kopā ar raidījumu “Maģiskā horoskopu nakts”, kurā LTV ētera personības gan pa jokam, gan nopietni vēstīs, ko Ugunīgā Gaiļa gadā sola horoskopi. 

Lai Jaunais gads būtu izdevies, tas jāsagaida kopā ar cilvēkiem, kuriem izdodas viss, ko viņi mīl un dara, tāpēc Vecgada koncertā “Laimīgu Jauno gadu!” uz skatuves starmešu gaismās mirdzēs šobrīd spožākās Latvijas mūzikas zvaigznes – Linda Leen, Aija Vītoliņa, Kristīne Prauliņa, Agnese Rakovska, Samanta Tīna, Intars Busulis, Ralfs Eilands, Jānis Apeinis, Daumants Kalniņš, Dons, Raimonds Pauls, Mārtiņš Brauns, Mārcis Auziņš, grupas “Zodiac”, “Carnival Youth”, trio “Limonāde”, “The Hobos”, “Mesa” un Igo, “Triānas Parks” un “Musiqq”.

Muzikālā programma ir veidota īpaši Vecgada koncertam “Laimīgu Jauno gadu!”. Latvijā populāras un jau iemīļotas dziesmas būs dzirdamas jaunā, vēl nebijušā skanējumā. Vakara gaitā skatītājus un klausītājus gaida muzikāli pārsteigumi un TV pirmatskaņojumi. Vakara vadītāju lomā iejutīsies skatītāju iemīļotais TV pāris – šarmantais Intars Rešetins un žilbinošā Dagmāra Legante.

Pēc pusnakts kanālā LTV1 kārtīgu Jaunā gada balli raidījumā “Maģiskā horoskopu nakts” “iegriezīs” rokenrola apvienība “Big Al and The Jokers”, viņiem pievienosies solistes Aija Vītoliņa, Kristīne Prauliņa un Ieva Kerēvica, bet Latvijas Televīzijas ētera personības pavēstīs pašu svarīgāko un gaidītāko informāciju par tikko kā atnākušo Ugunīgā Gaiļa gadu, proti, nākamā gada horoskopus!

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Izklaide
Kultūra
Jaunākie
Interesanti