Valpurģu festivālā uzstāsies «Satellites LV», «Bandmaster» un Reinis Jaunais

Latvijas Kultūras akadēmijā (LKA) 28. aprīlī notiks ikgadējais festivāls "Valpurģi". Festivālā uzstāsies tādi mākslinieki kā „Satellites LV”, „Bandmaster” un Reinis Jaunais.

Tāpat muzikālajā progrāmmā būs „Plūsma”, „Lessfucc”, Crystal Beats”, „Kirha”, „Quartet Of Five”, kā arī jauno izpildītāju konkursa “Iesildām Valpurģus 2017” uzvarētāji “IOV” un citi.

Šīgada festivāla organizatori vēlas, lai interesanti ir dažādu gaumju pārstāvjiem, tāpēc būs iespējams gan baudīt mierīgāku atmosfēru tradicionālajā „Chill Zonā”, gan arī ļauties ātrākiem mūzikas ritmiem "Slazda Zonā", kas šajā gadā pirmo reizi vērs savas durvis.

Festivāla apmeklētājiem jau no plkst. 20.00 būs iespēja baudīt dzīvo mūziku, ļauties dejas ritmiem, skatīties jauno režisoru filmas, klausīties folkloras priekšnesumus un piedalīties rotaļās, atpūsties noslēpumainajā akadēmijas ābeļdārzā, ļaujoties Piedzīvojumu gara piedāvātajiem izaicinājumiem, un būt lieciniekiem nakts maģiskākajam notikumam – raganas dedzināšanai pusnaktī un LED šovam.

“Valpurģi” ir ikgadējs LKA kultūras, mūzikas un maģijas festivāls, kurš katru gadu aprīļa beigās jau 11 gadus vēsta par pavasara atnākšanu.

Ieeja festivālā no 18 gadu vecuma. Vairāk par festivālu šeit.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Izklaide
Kultūra
Jaunākie
Interesanti