Vai Eirovīzija ir tramplīns uz lokālo slavu?

Arī otrajam LTV autoru un izpildītāju konkursa “Supernova 2018” pusfinālam varēja sekot LSM alternatīvajā tiešraidē Toma Grēviņa  un Edgara Bāliņa vadībā. Šajā sestdienā, 10.februārī, uz “Toma dīvāna” sēdās “asā tvitermēlīte” un Eirovīzijas bekvokāliste ar stāžu Marta Kukarane un vienīgais cilvēks, kurš netīšām ir pārstāvējis Latviju Eirovīzijā, Jorans Šteinhauers.

Marta un Jorans dalījās savās atmiņās par Eirovīzijā piedzīvoto. Daudz tika spriests arī par iepriekšējo gadu dalībniekiem. Piemēram, grupas “Musiqq” 2011. gada Eirovīzijas dziesmu  "Angel in Disguise" ir ievērojis slavenais muzikālais norvēģu komiķu duets “Ylvis” , bet Donam piedalīšanās Latvijas nacionālajā Eirovīzijas atlasē bija kā tramplīns, lai iemantotu slavu Latvijā.

“Man gribētos veidot neizdevušos dziesmu noliktavu, lai varētu iet klausīties un uzzināt, kas tad tur nebija labi. Es domāju, ka atklātu pērles, kas augstu kotētos citos topos,“ sacīja Marta Kukarane, kura interesējās par to, kas notiek ar atlasē iesniegtajām, bet neapstiprinātajām dziesmām. Savukārt sazvanītais Roberto Meloni, dziedātājas un šovmenis ar Eirovīzijas pieredzi, sacīja, ka vēloties, lai Latviju pārstāvētu priecīga, prātā paliekoša dziesma.

"Supernovas" otrā pusfināla iznākums daudziem bija pārsteigums - finālā iekļuva Madara ar dziesmu “Esamība” un Ritvars ar dziesmu “Who’s Counting”.  Lai apspriestu rezultātus uz “Toma dīvāna” sēdās Ralfs Eilands, kurš bija šīs sestdienas ceturtais žūrijas dalībnieks. “Eirovīzijas lielais vadītājs prasīja, kāpēc Latvija joprojām nav aizsūtījusi Marku Rivu – tā ir taisnība. Markus Riva ir tieši tas, kas ir vajadzīgs vidējam Eirovīzijas skatītājam, ja mēs domājam par to, kas varētu aiziet, ” sacīja Ralfs. Bet varbūt “wild card” jeb džokeri dalībai finālā jāpiešķir grupām “Sudden Lights” vai “Rahu The Fool”?

Visu alternatīvo "Supernovu" var noskatīties te:

"Supernovas 2018" trešajā pusfinālā 17. februārī piedalīsies Jenny May, Ed Rallidae, Katrīne Lukins, Lauris Valters, MIONIA, Kris & Oz, kā arī Laura Rizzotto.

"Supernovas 2018" tiešraides, ko LTV 1 un replay.lv tiešraidē no Rīgas kinostudijas var vērot katru februāra sestdienas vakaru, vada šarmantā TV dīva Dagmāra Legante un otrās "Supernovas" sezonas uzvarētājs Justs Sirmais.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Izklaide
Kultūra
Jaunākie
Interesanti