Panorāma

Sīrijas bēgļu liktenis Turcijā

Panorāma

Nedēļa “Panorāmas” videoarhīvos

Uzvaras parkā līksmo slēpotāji

Uzvaras parkā līksmo slēpotāji

Lai arī gaisa temperatūra Latvijā svārstās ap nulli un sniegs nokūst tikpat ātri kā uzsnidzis, jau vairākas dienas Rīgas centrā rosās slēpotāji. Atvērta distanču slēpošanas trase Uzvaras parkā. Sniega nav daudz, bet pietiek gan slēpotājiem, gan citu ziemas prieku baudītājiem.  

Trase atvērta tikai dažas dienas, bet slēpotāju vidū šī ziņa izplatījusies ātri. Slaidiem vēzieniem trasi nogludina jau pieredzējuši slēpotāji, bet dažiem tieši sestdien ir pirmā reize uz slēpēm.

„Mēs te pirmo dienu, jā, man puika ļoti gribēja slēpot un tad mēs arī mazo meitiņu uzlikām uz slēpēm. Sanāk labi, ļoti labi pirmajai reizei. Mēs no rītiem braucam regulāri garām uz skolu un skatāmies, vai ir sniegs sapūsts vai nav,” stāstīja Elīna, kura pati gan neslēpoja, jo viņai „te jākontrolē situācija”.

Mazais Klāvs atzina, ka viņam patīk slēpot, ziemā viņš to dara bieži.

Par trasi un sniegu priecājas arī slēpotājs Jānis, piebilstot – „būtu tikai tā mācēšana labāka”, jo nav ilgi stāvēts uz slēpēm. „Apkalpojošais personāls laipns, inventārs labs, viss ir jauns, smuks, kārtīgs, super!” trasi novērtēja Andis.

Sniega saliņa Rīgas centrā pievilinājusi arī citus ziemas prieku baudītājus, un trases malā tapa sniega cietoksnis.

Netrūkst arī tādu, kas gluži kā mēs atnākuši tikai paskatīties, pavērot, cik te citiem jautri, un prom ejot nosaka – rīt jānāk ar savām slēpēm.  

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Izklaide
Kultūra
Jaunākie
Interesanti