Kultūras ziņas

Igo «Dzīve bez apstājas»

Kultūras ziņas

Kapu svētku kultūra

Positivus uzticīgie apmeklētāji laikus dodas uz Salacgrīvu

Uzticīgie «Positivus» apmeklētāji laikus dodas Salacgrīvas virzienā

Jau divas dienas Esplanāde ir pilna ar uzticīgajiem "Positivus" festivāla fanu bariņiem, kuru acīs bija redzams patīkams satraukums par turpmākajām dienām. Apmēram tūkstotis apmeklētāju ar aprocēm ap roku jau devušies Salacgrīvas virzienā, kur ceturtdienas vakarā viņi jau varēs iekārtoties telšu pilsētiņā

“Katru gadu tas ir tā kā svētceļojums mums uz "Positivus"," teic Rūdolfs.

Noteikti katru gadu braucam," apstiprina Kristians. "Tur var atrauties no realitātes, un pēc tam viss atlikušais gads var sākties atkal no jauna.”

“Pirmie, kas saņēma aproces bija sajūsmā," stāsta festivāla darbiniece Santa. "Esmu sēdējusi arī maliņā un skatījusies, kā cilvēki aiziet projām: "Nofočēt! Ielikt instagrammā! Jā, es izdarīju to! "Positivus" ir sācies!"."

Arī šogad festivāla apmeklētājiem no Rīgas centra tika dota iespēja taisnā ceļā ar "Positivus" ekspresi ātri tikt līdz festivāla galamērķim. Rūdītiem festivāla apmeklētajiem jau zināms, ka šie autobusi reisi ir festivāla iesildīšanās.

Tas šķiet fantastisks festivāls, tāpēc, ka tas nav tik milzīgs, kādi ir pie mums Londonā," stāsta londoniete Elīza. "Tieši tāpēc es ļoti gribu turp braukt. Un tas norisinās mežā pie jūras."

Kā vēstīts, "Positivus" festivāls no 18. līdz 20. jūlijam jau astoto reizi notiks Salacgrīvā. Festivālā šogad uzstāsies grupa "Elbow", Anna Kalvi, "Future Islands", "AlunaGeorge", Čets Feikers, "Nonono", "Kraftwerk", Elija Gouldinga, "Bastille", "The Kooks", "K. Remonts",  "Dzelzs vilks", "The Sound Poets", "Carnival Youth" un daudzi citi.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti