Top Justa vizītkarte starptautiskajam Eirovīzijas dziesmu konkursam

Lai filmētu “Supernova 2016” uzvarētāja Justa Sirmā vizītkarti starptautiskajam Eirovīzijas dziesmu konkursam, 8.martā Rīgā ieradās filmēšanas grupa no Zviedrijas, informē Latvijas Televīzijas pārstāvji.

Kā jau ierasts, dalībnieka vizītkarte tiek demonstrēta tieši pirms viņa uzstāšanās uz lielās Eirovīzijas skatuves. Tā ne tikai prezentē valsti, kuru pārstāv dalībnieks, bet arī viņu pašu, parādot viņa hobijus, intereses un radošo dzīvi.

8. martā Latvijas Televīzijas radošā grupa, kura maijā dosies uz Stokholmu kopā ar Justu, tikās ar “Camp David Films” pārstāvjiem, lai izrunātu vizītkartes konceptu.

Aktīvais darbs pie vizītkartes tapšanas, spītējot mainīgajiem laikapstākļiem, sākās 9. martā jau 6 no rīta, kad Justs un filmēšanas grupa tikās Latvijas Zinātņu akadēmijas skatu laukumā, lai uzņemtu vizītkartes pirmos kadrus. Tālāk viņu ceļš veda uz Nacionālo bibliotēku (LNB). Pavisam nesen Justs LNB pavadīja garas stundas, gatavojoties sesijas eksāmeniem.

Dienas vidū filmēšanas grupa bija manāma arī Vecrīgā, kur Justs visai bieži mēdz muzicēt uz ielām. Tā kā viens no iecienītākajiem Justa hobijiem ir braukšana ar longborda dēli, arī šī nodarbe tika iekļauta Latvijas pārstāvja vizītkartē.

Garā filmēšanas diena noslēdzās pie jūras, kur tapa pēdējie vizītkartes kadri.

Filmēšanas gala rezultātu varēs redzēt īsu mirkli pirms Justa kāpšanas uz lielās starptautiskā Eirovīzijas dziesmu konkursa skatuves Stokholmā.

Kā iepriekš jau vēstīts, Justs izcīnīja tiesības pārstāvēt Latviju Eirovīzijas dziesmu konkursā, uzvarot nacionālajā atlasē "Supernova" ar dziesmu "Heartbeat".

Justam uz Eirovīzijas lielās skatuves Stokholmā būs jākāpj 12.maijā – otrajā no pusfināliem, lai cīnītos par iespēju dienu vēlāk piedalīties konkursa lielajā finālā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Izklaide
Kultūra
Jaunākie
Interesanti