Elpu aizraujošāko «Vienā elpā» video TOP3 šonedēļ

Gaidot jauno "Eirovīzijas gada koris 2017" konkursu, iedzīvotāji sākuši iesūtīt interneta vietnē www.vienaelpa.lv video ar savu ieelpu un izelpu. Esam nolēmuši apdāvināt, mūsuprāt, elpu aizraujošākos trīs video katru nedēļu līdz pat konkursa lielajai dienai 22.jūlijā. Dāvanā - iespēja apmeklēt "Eirovīzijas gada kora" šovu 22.jūlijā. 

Šonedēļ par elpu aizraujošākajiem elpotājiem nominējam: 

1.

2. 

3.

Pagājušās nedēļas elpu aizraujošākie video atrodami te. 

Mēs dzīvojam dažādās planētas vietās. Mēs runājam dažādās valodās. Bet ELPOJAM vienu gaisu. Elpa ir dzīvības pamatā. Mēs sajūsmā ieelpojam, izmisumā nopūšamies, pārsteigumā aizturam elpu, aizgūtnēm elsojam, priekā iedvešamies ...mēs ievelkam elpu, lai radītu brīnumu - skaņu, mēs ievelkam elpu, lai dziedātu. Ieelpo arī Tu!  

Projekts "Viena elpa" jeb "Breathing together" angļu valodā aicina vienlaikus cilvēkus no visas Eiropas piedalīties ieelpošanas un izelpošanas aktivitātē. Lai mājaslapā www.vienaelpa.lv ievietotu video, tās apmeklētājiem būs jāautorizējas ar kādu no piedāvātajām iespējām. Savukārt ievietotie video visiem būs redzami pēc to apstiprināšanas. Mājaslapas nosaukums angļu valodā ir www.breathingtogether.eu.

Aicinājumam kļūt par daļu no pasaules elpas jau atsaukušies tādi populāri cilvēki kā tenisiste Aļona Ostapenko, komponists Raimonds Pauls un eksprezidente Vaira Vīķe-Freiberga.

Ikviens ir aicināts būt starp viņiem.

Savukārt "Eirovīzijas gada koris 2017" šovā kordziedāšanas prasmi un tradīcijas konkursā demonstrēs labākie amatieru kori no deviņām Eiropas valstīm: Austrijas, Beļģijas, Dānijas, Igaunijas, Latvijas, Vācijas, Ungārijas, Slovēnijas un Velsas (Lielbritānija). Dalībniekus izraudzījās katras valsts sabiedriskā televīzija, bet Velsā un Latvijā notika nacionālie atlases konkursi. Latviju pārstāvēs Jelgavas meiteņu koris “Spīgo”.

Dalībnieku sniegumu vērtēs augsta līmeņa žūrija: britu komponists Džons Raters (John Rutter), Latvijas mecosoprāns Elīna Garanča un šveiciešu diriģents Nikolass Finks (Nicolas Fink). Uzvarētājs saņems "Eirovīzijas gada koris 2017" titulu un Rīgas Domes naudas balvu. Konkursu vadīs "Grammy" balvas laureāts komponists Ēriks Vitekers (Eric Whitacre) un LTV kultūras raidījumu vadītāja Eva Johansone.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Izklaide
Kultūra
Jaunākie
Interesanti