Rīta Panorāma

Laika ziņas

Rīta Panorāma

Skolēnu novēlējumi valsts dzimšanas dienā

Intervija ar Leldi Kristiānu Vozņesensku un Nadīnu Rutku

Teju 80 izklaides vietās 18.novembrī notiks Simtgades klubu nakts

Jau otro gadu Latvijas valsts simtgades jauniešu rīcības komiteja jeb "Svētku rota" turpina Latvijas 90. dzimšanas dienā aizsākto tradīciju 18. novembrī aicināt klubus un izklaides vietas atskaņot tikai pašmāju mūziku. Šogad aicinājumam piedalīties Simtgades klubu naktī atsaukušās 78 vietas Latvijā un arī ārpus tās robežām.

Līdz rīta gaismai pašmāju mūzikas ritmos varēs dejot tādos Rīgas naktsklubos kā “Nemiers”, “Vinilbārs”, “HHC”, “Sapņi un Kokteiļi”, “Shot Bar”, folkklubs “Ala Pagrabs”, “Greenwood”, “Lokal House”, “Cafe Leningrad”, “Latvijas 1. Rokkafejnīca”, “Hāgenskalna komūna”, “Just” u.c. Savukārt ārpus Rīgas 18. novembra ballītes notiks mūzikas klubā “Jelgavas krekli”, “FonoKlubs” Cēsīs, Madonas novada tautas namā "Kalnagravas", “Kultūras nams Wiktorija” un “Fontaine Palace” Liepājā, klubā “B52” Talsos, Rēzeknes "Ausmeņa Kebabā" un "Balsam" bārā Londonā. Uzticams Simtgades klubu nakts dalībnieks ir bārs “Ezītis miglā”, kas svētkus svin visos piecos Rīgas bāros, kā arī filiālēs Ogrē un Daugavpilī.

Svarīgi, ka šogad Simtgades klubu nakts piederības zīmi varēs redzēt ne tikai pie klubu namdurvīm, bet arī pie dažādām kafejnīcām un restorāniem. Latviešu mūzikas kompozīcija komplektā katrai kafijai nāks kafejnīcā “Ocafe” Ogrē, kā arī vairākās “Caffeine” ķēdes kafejnīcās Rīgā. Savukārt svētku maltīti latviešu mūzikas pavadībā baudīt varēs tādās vietās kā “Austra”, restorānā “Terra” un “Pagalms”, kafejnīcā “Andalūzijas Suns”, “3 Pavāru restorānā”, “TexMex” restorānos Rīgā un ārpus tās, picērijās “2 Tomāti” Ikšķilē un Ogrē.

"Svētku rota" kopā ar Latvijas Radio Pieci.lv ikvienam Simtgades klubu nakts dalībniekam piedāvā īpašu dziesmu izlasi, ko atskaņot svētku vakarā. Tomēr katra paša svētku svinētāja ziņā ir mūzikas izvēle - apmeklētājiem tiks piedāvāti īpaši veidoti DJ seti, dažādu grupu un mākslinieku uzstāšanās, kā arī īpaši svētkiem veidoti priekšnesumi.

Svētku mielastu ir sarūpējis pavārs Jānis Biguns, kurš izveidojis īpašu 18.novembra ēdienu un dzērienu karti, kas būs pieejama vairākās akcijas vietās. Savukārt par svinību vizuālo noformējumu gādās Sabīne Moore, kura, iedvesmojoties no dažādiem Latviju un latviešus raksturojošiem simboliem un tēliem, izveidojusi instalācijas, kas būs apskatāmas gan Rīgas, gan reģionu izklaides vietās.

Par sagatavošanos ballītei gādā radio Pieci.lv, kas katru darba dienas vakaru rubrikā “Pilnīgs simts” atskaņo dažādos laikos tapušas kompozīcijas, kuras izvēlējušies mūzikas žurnālists Jānis Žilde, kultūras žurnāliste un redaktore Nora Rieksta, kā arī Pieci.lv programmu vadītāji.

Sev tuvāko un tīkamāko svinību vietu no plašā saraksta var izvēlēties, apskatot tiešsaistes karti.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti