Tbilisi norisinās pirmā Latvijas modes skate

Gruzijas galvaspilsētā Tbilisi 25.novembrī  pirmo reizi kopš Latvijas neatkarības atjaunošanas notiek Latvijas vadošo modes zīmolu skates. Tās tiek organizētas Tbilisi Latvijas dienu “Taste Latvia 2014” ietvaros. 

Latvijas modes skates “Taste Latvia” notiks Joseba Gribašvili Tbilisi vēstures muzejā. Tajās savas jaunākās kolekcijas izrādīs tādi Latvijas vadošie un mīlētie modes zīmoli kā “Natalija Jansone”, “Keita”, "Cinnamons Atelier", "One Wolf", "Red Salt", strauju popularitāti iegūstošais jaunais zīmols “NINA”, kā arī eksporta tirgus iekarojošais bērnu modes zīmols "Aristocrat Kids".

“Mēs esam patiesi priecīgi par Latvijas modes zīmoliem doto iespēju izrādīt savas jaunākās kolekcijas Tbilisi. Tā zīmoliem ir laba iespēja patestēt šo maz apgūto tirgu, kuram ir attīstības potenciāls. Organizēšanas porcesā izjūtam draudzīgu un siltu attieksmi no gruzīnu puses un patiesu interesi par zīmolu darinājumiem, tāpēc ceram, ka šodienas modes skate būs pozitīvs pavērsiens savstarpējai sadarbībai," saka Latvijas Modes palātas vadītāja Dita Danosa.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Izklaide
Kultūra
Jaunākie
Interesanti