Sveču mežā iemirdzēsies Sietiņiezis

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 5 gadiem.

Jau ceturto gadu pēc kārtas noskaņu pasākums "Sveču mežs" aicina uz maģisku kopābūšanu sveču gaismā, vēsta Sveču meža idejas un realizācijas autore Zane Rašmane

Pirmajos Ziemassvētkos, 25.decembrī, no plkst.16.00 ar vairāk nekā 2000 svecēm un 1000 gaismas lukturīšiem tiks izgaismots baltā smilšakmens atsegums - Sietiņiezis, kas atrodas Kocēnu novada Vaidavas pagastā, bet tā mežs atklās savu iemītnieku atstātās pēdas smiltīs un sveču gaismā ierāmēs meža skaistākos skatus.

Šogad kopā ar zinātnisko teātri "Laboratorium" saldēs sniegu, ja tā nebūs, vai pārbaudīs uguns maģiskās īpašības, ja sniegs būs. Tāpat aicinās iepazīt meža zvēru dzīvi smilšu kino seansos un gaidīs bērnus radošajā sniega bumbu veidošanas darbnīcā.

Pēc pastaigas pa izgaismotajām Sietiņieža takām, kurās sveču gaismā ierāmēs meža skaistākos skatus, Ziemassvētku skaņās varēs ieklausīties kopā ar Armandu, Raimondu un Salvi no grupas "Apvedceļš" un iepirkties mājražotāju tirdziņā.

Kā katru gadu, pasākuma apmeklētājus gaida uguns skulptūru iemirdzēšanās un sveču mandalas parka teritorijā.

Sietiņieža tuvējo māju “Sietiņi" saimnieki pasākuma automašīnu novietošanai atvēlējuši ganību lauku. Lai mazajiem (un arī lielajiem) nebūtu jāmēro ceļš no autostāvvietas līdz “Sveču mežam," paredzēts, ka autovadītājiem būs iespēja iebraukt līdz ieejai Sietiņiezī, izlaist pasažierus un pašiem doties atpakaļ uz stāvlaukumu pie “Sietiņu" mājām. Tur pēc auto novietošanas sagaidīs silta tēja un Valmieras mikroautobuss, kas autovadītāju nogādās atpakaļ pie ieejas Sietiņiezī. Atpakaļceļā darbosies šī pati sistēma. Lūgums  autovadītājiem ceļa posmā no pagrieziena uz Sietiņiezi līdz ieejai Sietiņiezī (ceļš V189) nenovietot automašīnas nevienā no ceļa pusēm!

Vairāk par pasākumu: www.facebook.com/svecumezs

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti