Rīta Panorāma

Telefonsaruna ar Gaidi Bērziņu

Rīta Panorāma

Rīta panorāma

Intervija ar konkursa «SUPERNOVA 2018» uzvarētāju Lauru Rizotto

«Supernovas» uzvarētāja Laura Rizzotto: Latviešu valodu mācos katru dienu

Autoru un izpildītāju konkursa “Supernova” uzvarētāja Laura Rizzotto, kura pārstāvēs Latviju Eirovīzijā Lisabonā, intervijā LTV raidījumā “Rīta Panorāma” pastāstīja, ka latviešu valodu mācās katru dienu un viņai ļoti patīk latviešu valoda.

Dziedātāja pastāstīja, ka viņas tēva dzimta ir no Liepājas, savukārt mamma ir brazīliete ar saknēm Portugālē. Viņa jau bija plānojusi pirmo reizi doties uz Latviju šogad un apmeklēt Dziesmu svētkus.

Meklējot informāciju par Dziesmu svētkiem, viņa atrada informāciju par “Supernovas” konkursu. “Es esmu dziesmu autore un sapratu – jāpiesakās. Un nu esmu šeit!,” sacīja Laura, priecājoties, ka spērusi šādu soli.

Laura pastāstīja, ka jau vairākus mēnešus mācās latviešu valodu un nākas apgūt ļoti daudz gramatikas. “Man ļoti patīk latviešu valoda, un es mācos katru dienu,” latviski pastāstīja dziedātāja. Viņa vēlas iespējami ātri iemācīties runāt latviski brīvi.

"Supernovas 2018" uzvarētāja Laura Rizzotto intervijā solīja izdarīt visu, lai latvieši lepotos ar viņas sniegumu.

Eirovīzijas dziesmu konkurss 2018.gadā tiks rīkots Lisabonā. Konkursa fināls 12.maijā notiks arēnā MEO, bet pusfināli paredzēti 8.un 10.maijā. Portugālei uzvaru pērn konkursā Kijevā nodrošināja dziedātājs Salvadors Sobrals ar dziesmu "Amar Pelos Dois".

Latviju Eirovīzijā pārstāvēs Laura Rizzotto ar dziesmu “Funny Girl”.

0 komentāri
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālo mediju profiliem
Izklaide
Kultūra
Jaunākie
Interesanti