Supernova

«Supernova 2016». Aizkulises

Supernova

«Supernova 2016». Aizkulises

Supernova 2016. Otrais ceturtdaļfināls

«Supernovas» pusfinālā iekļūst arī Markus Riva, Marta Ritova, Samanta Tīna un «MyRadiantU»

Svētdien, 14.februārī, Latvijas Televīzijas (LTV) dziesmu autoru un izpildītāju konkursa "Supernova 2016" otrajā atlasē noskaidroti atlikušie četri pusfinālisti: dziedātājs Markus Riva, grupa "MyRadiantU", Marta Ritova un Samanta Tīna.

Atlases kārtā piedalījās arī Madara Grēgere, grupa "Crow Mother", Mārtiņš Ruskis, "Dvines", Miks Dukurs un Iluta Alsberga.

"Supernovas" pusfinālā skatītāji vērtēs sekojošus izpildītājas un dziesmas: Justs izpildīs dziesmu "Heartbeat", grupa "Catalepsia" konkursā piedalās ar dziesmu "Damnation", Ivo Grīsniņš-Grīslis ar dziesmu "We Are The Light", Marta Grigale ar "Choices", Samanta Tīna uzstāsies ar dziesmu "The Love Is Forever", Markus Riva ar "I Can", grupa "MyRadiantU" ar dziesmu "We Will Be Stars", Marta Ritova ar "Not From This World".

Konkursa dalībniekus arī šonedēļ vērtēja skatītāji un žūrija - Guntars Račs, Ieva Kerēvica, Kaspars Roga un Intars Busulis.

Pusfinālā 21.februārī uz skatuves satiksies četri uzvarētāji no abām atlases tiešraidēm, kopā astoņi dalībnieki, no kuriem skatītāji un žūrija pusi atsijās. 28.februārī notiks "Supernova 2016" fināls, kurā no četriem pārliecinošākajiem konkursantiem tiks izvēlēts Latvijas pārstāvis starptautiskajā dziesmu konkursa "Eirovīzija". Finālā uzvarētāju noteiks tikai skatītāju balsojums.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Izklaide
Kultūra
Jaunākie
Interesanti