Stinšu svētkos uzstāsies grupa «Astro’n’out»

Sestdien, 27.janvārī, Liepājā, Friča Brīvzemnieka ielā 7, Juliannas pagalmā notiks tradicionālie Stinšu svētki, kurus šogad ar muzikālu priekšnesumu bagātinās grupa “Astro’n’out”. Īpaši padomāts arī par ģimenēm ar bērniem, kurus svētkos sagaidīs dažādas radošas aktivitātes.

Grupas “Astro’n’out” koncerts paredzēts plkst. 17.00, bet dienas gaitā apmeklētājus vēl priecēs Kristaps Šēnbergs ar grupu un konkursa “Supernova” dalībnieki – grupa “Sudden Lights”. Pasākumu vadīs ētera personība Egons Reiters.

Visas dienas gaitā notiks radošās darbnīcas bērniem - ZINOO bērnu parks piedāvās apmeklēt trīs nodarbības: Misija laiva, ūdens radošās darbnīcas un ūdens attīrīšana. Uz mazās skatuves gaidāms arī eksperimentu šovs. Savukārt plkst. 12.00 noritēs konkurss tēviem un dēliem “Zelta rokas, zelta makšķeres”.

Svētku apmeklētāji varēs vērot vides dejas performances vairāku laikmetīgās dejas dejotāju sniegumā, klausīties elektroniskās dzejas lasījumu ar gaismu un lāzeru specefektiem, kā arī apskatīt 3D projekciju akvāriju.

Bez maksas būs nobaudāma arī stinšu zupu. Tāpat svētku laikā, līdz plkst. 17.00, uz Kuģinieku ielas būs iespēja iegādāties vietējo tirgotāju un amatnieku sarūpēto. Savukārt uz Friča Brīvzemnieka ielas rosīsies ēdinātāji.

Vienlaikus šajā dienā, 27. janvārī, Liepājā norisināsies arī XIV Latvijas atklātais ziemas peldēšanas čempionāts. Abu pasākumu apmeklētāju ērtībai starp tiem kursēs bezmaksas mikroautobuss. Vienlaicīgi no Beberliņiem un Stinšu svētkiem (iekāpšana pie koncertzāles “Lielais dzintars”): 13.00, 14.00 un 15.00.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Izklaide
Kultūra
Jaunākie
Interesanti