Kultūras ziņas

Laikmetīgās dejas festivāls Rēzeknes koncertzālē GORS

Kultūras ziņas

Kulta mūziķi „Ensemble Modern" Rīgā

Modes festivāls Spilves lidostā

Spilves lidostā noris modes festivāls

Spilves lidostas ēkā šodien sākas modes festivāls "Riga Fashion Mood".

Spilves lidostas ēka ar savu padomjlaika apbružāto estētiku pievelk un pievilks tos, kam patīk aizgājušo laiku šarms un iespēja to uztvert ar distanci un ironiju. Arī modes festivāla "Riga Fashion Mood" veidotājiem patīk atklāt jaunas vietas ārpus pilsētas centra.

Mēs sakām, ka esam vairāk nekā mode apģērba izpratnē, esam kā aktualitāte vietas, mūzikas, stila ziņā,” uzsver Latvijas Modes palātas vadītāja Dita Danosa.

Stila un emociju dažādības te netrūks. Šodien un rīt jaunie un jau pieredzējušie modes mākslinieki rādīs visatšķirīgākās tendences modes dizainā un savu interpretāciju par tērpiem, piemēram, zīmola „Resaikled” izveidotāja Ingrīda Zābere turpina neierastā veidā izmantot lietoto apģērbu.

Mākslinieci interesē, kā var vīrieša žaketi pielāgot sievietes ķermenim. Jaunākajā kolekcijā pārfrāzēts kinofilmas "Breakfast at Tiffany's" jeb "Brokastis Tifānijā" nosaukums par “Break fest” un augstākās sabiedrības falšums.

"Šoreiz mēs piedāvājam īpašu iespēju arī jaunajiem un topošajiem dizaineriem. Sadarbībā ar veikaliem "Taste Latvia" tiek organizēts konkurss, kura finālisti ar savu kolekciju tiks aicināti piedalīties "Riga Fashion Mood". Žūrijas izvēlētais uzvarētājs tiks apbalvots ar iespēju ražot un realizēt savu kolekciju veikalos "Taste Latvia" 1000 eiro vērtībā,” stāsta Dita Danosa.

Modes festivāls "Riga Fashion Mood" tiek organizēts kopš 2011. gada. Tā organizators ir biedrība Latvijas Modes palāta, kas apvieno modes dizainerus, mācībspēkus, ražotājus un citas modes attīstībā ieinteresētās personas.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Izklaide
Kultūra
Jaunākie
Interesanti