Spīķeros deju mūzikas grupa «Martas asinis» un «Spektra» kinovakars

Turpinot vasaras pasākumu sezonu, trešdien, 5. augustā, Spīķeru kvartālā koncertēs neatkarīgās deju mūzikas grupa “Martas asinis”, savukārt ceturtdienas vakarā ikviens kinomīlis aicināts uz brīvdabas kino vakaru, kurā šoreiz tiks demonstrēts vēsturiskais britu trilleris „71: Pēdējais kareivis”. Ieeja pasākumos bez maksas.

Grupa “Martas asinis” dibināta 2009. gadā un līdz šim izdevusi piecus albumus, no kuriem “Ceturtais” un “Sestais” tikuši izvirzīti Latvijas Mūzikas ierakstu Gada balvai “Zelta mikrofons” nominācijā attiecīgi par veikumu 2013. un 2014. gadā.

Grupas sastāvā spēlē Filips Derums (“Neviens nezin'”, “Bērnības milicija”), Reinis Jakobsons (“Dun Dun”) un Aigars Valdmanis (“Dun Dun”, “Bērnības milicija”).

Pasākuma sākums Spīķeros no pl.19.30.

Ceturtdienas vakarā Spīķeros notiks trešais “Spektra” kinovakars, kurā skatītājiem tiek piedāvāta viena no aizgājušā gada labākajām filmām, režisora Jana Demānža spilgtā debija “71: Pēdējais kareivis” (2014), kura stāstīts par dramatiskiem notikumiem Belfāstā, Ziemeļīrijā.

1971. gada konflikts Ziemeļīrijā draud pārvērsties pilsoņu karā. Belfāsta ir sadalījusies protestantos un katoļos, situācijas regulēšanā tiek iesaistīta armija. Drīz pēc ierašanās Belfāstā, jauniesauktā Gerija vads tiek iesaistīts it kā ikdienišķā patruļā, kas drīz vien pāraug šausminošā ielu cīņā. Vispārējā haosa rezultātā viņš atpaliek no pārējiem un attopas viens pats naidīgā pretinieku teritorijā. Gerija ceļš atpakaļ uz bāzi ir baiļu, neskaidrības un izmisuma pilna odiseja.

Kino seansa sākums pl.22.30, ieeja pasākumā no pl.22. Filma angļu valodā bez subtitriem. Norises vieta: Spīķeru laukums, Maskavas iela 8.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Izklaide
Kultūra
Jaunākie
Interesanti