Rīta Panorāma

Intervija ar Raimondu Vējoni

Rīta Panorāma

Intervija ar Edgaru Rinkēviču

Telefonintervija ar Kristapu Valdnieku

Šovs «Kāpēc esmu viens?» - skats no malas uz otra cilvēka dzīvi

"Mēs paši esam iedomājušies, kādi mēs esam, bet tas ir interesanti, kad kāds nepazīstams cilvēks dod skatu no malas. Tas ir tas, kas cilvēkus mudina piedalīties," saka jaunā Latvijas Televīzijas šova "Kāpēc esmu viens?" producents Kristaps Valdnieks.

Neparastais attiecību šovu "Kāpēc esmu viens?" būs skatāms Latvijas Televīzijā no 3.septembra trešdienās plkst. 19.15. Ideja par šovu aizgūta no Lielbritānijas, kur projekts "Kāpēc esmu viens?" radies pēc kāda socioloģiska pētījuma, kas parādījis interesantu tendenci Rietumu sabiedrībā - arvien vairāk veiksmīgu, nobriedušu un finansiāli patstāvīgu cilvēku izvēlas dzīvot vieni.

Šovam Latvijā pieteikušies daudzi veiksmīgi cilvēki un interesanti - lielākā daļa ir vīrieši. "Tie ir jauni cilvēki, kuriem viss ir, bet tās otrās pusītes nav. Vai nu nav laika, vai nu ir citi iemesli, kurus mēs tad mēģinām noskaidrot," norāda Valdnieks.

Šova producents atklāj - neviens dalībnieks vēl neesot paudis nožēlu par piedalīšanos projektā. "Tā ir uzdrīkstēšanās gan no vienas, gan otras puses, bet visi cilvēki, kas mums jau ir uzfilmēti un kurus mēs vēl gatavojamies filmēt, uztver to kā lielu piedzīvojumu," saka Valdnieks.

Kā jau vēstījām, šova katra sērija būs stāsts par vienu puisi un vienu meiteni, kuri uz trīs dienām "apmainīsies" ar savām dzīvēm, lai pēc tam viens otram sniegtu atbildi uz jautājumu, kādēļ otrs cilvēks ir viens.

"Nesen bija filmēšana, braukāju kopā ar dalībnieku, neteikšu - ar puisi vai ar meiteni, bet es jau pēc pirmās pusdienas sapratu, kāpēc dalībnieks ir viens. Dažreiz tas ir acīm redzami, bet citreiz tas ir riktīgi jāizmeklē," saka šova producents Kristaps Valdnieks.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti