Šogad «Eurovision PreParty Riga» tematika - Zviedrija

Eirovīzijas fanu klubs Latvijā 2.aprīlī Rīgā, Spīķeru koncertzālē rīkos trešo Eirovīzijas dalībnieku koncertu "Eurovision PreParty Riga". Šogad koncerta galvenais temats būs Zviedrija, jo tieši Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā maijā norisināsies Eirovīzija.

Pasākumā "Eurovision PreParty Riga 2016" valdīs Zviedrijas atmosfēra. Būs iespēja nogaršot zviedru nacionālos ēdienus un dzērienus, apskatīt izstādi par Zviedriju un noskatīties nelielu filmiņu par šo valsti, plānoti arī vairāki pārsteigumi. Taču uzmanības centrā būs šī gada Eirovīzijas dziesmu konkursa dalībnieki no dažādām valstīm, kuri Latvijā prezentēs savas Eirovīzijas dziesmas.

Eirovīzijas fanu kluba Latvijā prezident sMiroslavs Kodis norāda: "Šogad Eirovīzijas dziesmu konkurss notiks Zviedrijā, un ir skaidrs, ka visiem konkursa cienītājiem nebūs iespējas maijā doties uz Stokholmu. Tāpēc mēs gribam Rīgā sarīkot īstu zviedru ballīti, lai katram būtu iespēja iejusties Zviedrijas un Eirovīzijas garā. Man ir prieks, ka realizēt šo ideju mums palīdzēs Zviedrijas vēstniecība Latvijā. Gaidam visus mūsu jaunajās mājās - Spīķeru koncertzālē!"

"Eurovision PreParty Riga" ir pirmais no vairāku „Eirovīzijas” dalībnieku koncertu sērijas. Pēc Rīgas Eirovīzijas konkursanti tiksies koncertos Amsterdamā un Londonā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Izklaide
Kultūra
Jaunākie
Interesanti