Skolēni «ēnos» sabiedrībā pazīstamus mūziķus

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 8 gadiem.

Šī gada "Ēnu dienā", kas norisināsies 11.februārī, iesaistījusies arī Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība (LaIPA), kas skolēniem un studentiem dos iespēju "ēnot" ne vien pašu darbiniekus, bet arī organizācijas biedrus - sabiedrībā pazīstamus mūziķus, kā arī vairāku mūzikas grupu menedžmenta pārstāvjus.

Jaunieši var pieteikties "ēnot" mūziķus Valteru Frīdenbergu, Ralfu Eilandu, Ati Ieviņu un grupu "The Sound Poets", kā arī grupas "Instrumenti" menedžeri Līvu Pētersoni un mūzikas skolas "Andžeja Grauda bungu skola" dibinātāju, grupu "Gain Fast", "Stereo In", "The Clicks" menedžeri Sigitu Graudu. Tāpat savu "ēnu" pieteikumus gaida LaIPA izpilddirektore Liena Grīna un mārketinga vadītāja Agate Sīga.

"Iesaistoties "Ēnu dienas" aktivitātēs, mūsu mērķis ir parādīt, cik aizraujošs un reizē arī sarežģīts ir mūzikas industrijas pārstāvju darbs. Tikai paraugoties uz mūziķu darbu aizkulisēm, ir iespējams iegūt patiesu priekšstatu par to, cik daudz spēka, enerģijas un laika mūziķi un viņu menedžmenta komanda iegulda tajā, lai radītu kvalitatīvu un konkurētspējīgu mūziku. Savukārt ar piedāvāto iespēju - vienu dienu iejusties LaIPA darbinieku ikdienas dzīvē - mēs ceram veicināt jauniešu izpratni par kolektīvā pārvaldījuma organizāciju darbu un blakustiesību administrēšanas procesu, pateicoties kuram mūziķi ne tikai Latvijā, bet arī visā pasaulē var saņemt tiem pienākošos atlīdzību par savu darbu, lai visus savus spēkus un resursus veltītu jaunu skaņdarbu radīšanai," norāda LaIPA izpilddirektore Liena Grīna.

Reģistrēties piedāvātajām vakancēm skolēni un studenti var līdz 2.februārim oficiālajā "Ēnu dienas" mājaslapā. LaIPA mudina neaizmirst par "Ēnu dienas" galveno mērķi un aicina reģistrēties vakancēm tikai tad, ja nākotnē patiesi ir vēlme savu karjeru veidot tieši šajā nozarē.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti