Rīta Panorāma

JRT aktieri satiekas ar DZEJU

Rīta Panorāma

Bērnu slimnīcas fonds

Ziemas sporta festivāls Siguldā

Sigulda par spīti pavasarim svinēs ziemu ar festivālu

Siguldas Kultūras pārvaldes vadītāja Jolanta Borīte intervijā Latvijas Televīzijas raidījumā "Rīta Panorāma" atzina, ka „Rīgas 2014” programmas „Force Majeure” ietekmējis arī Siguldā nedēļas nogalē paredzētās norises, taču vienalga sestdien, 1.martā, Siguldā tiks atklāts Ziemas festivāls. Tiesa, tā norise būs citāda.

„Rīgas „Force Majeure” moto piepildās 100 procentos,” atzīst Borīte. ""Force Majeure" tiek piedāvāts arī mums Ziemas festivālā, tāpēc nācās atteikties no dažām sportiskajām aktivitātēm.”

Siguldas Kultūras pārvaldes vadītāja skaidro, ka šogad festivāls mazāk saistīsies ar tradicionālajiem ziemas sporta veidiem, bet vairāk ar ko citu. Lai gan slēpošanas trasē iespējas slēpot vēl esot, festivāla rīkotāji atteikušies no domas par slēpošanu un festivālu iesāks ar ziemas peldi.

Svinēsim ziemu vienalga,” uzsver Borīte.

IV Ziemas festivāla atklāšana notiks 1.martā pulksten 19 Siguldas dzelzceļa stacijas laukumā, taču pasākumi paredzēti visas dienas garumā. Festivāla rīkotāji aicina baudīt Riharda Zaļupes marimbas virtuozās skaņas, atskatīties uz šīs ziemas skaistāko notikumu – Olimpiskajiem zelta mirkļiem, sveikt mūsu olimpiešus un „Aerodium” jauno lidotāju skolas dalībniekus – Ziemas festivāla karoga svinīgajā pacelšanas brīdī.

Festivāla atklāšanas programma 1.martā:

  • Plkst.8.00 pie viesnīcas „Sigulda” tiek dots starts Tūrisma rallijam
  • Plkst.12.00 Ziemas pelde Roķēnu ūdenskrātuvē. Bez peldēšanas āliņģī, pasākumā pirmo reizi Latvijas un iespējams pasaules vēsturē notiks paraugdemonstrējumi staigāšanā pa virvi virs āliņģa, vēl būs iespēja apmeklēt „čigānu” pirti.
  • Plskt.19.00 Ziemas festivāla svinīgā atklāšana Siguldas dzelzceļa stacijas laukumā.

Turaidā sestdien, 1.martā, plkst.14 tiks svinēti Meteņi, kur sabrauks tuvi un tāli maskoti meteņbērni no Siguldas, Lēdurgas, Rīgas, Līvāniem, Igaunijas un Somijas.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Izklaide
Kultūra
Jaunākie
Interesanti