Sigulda gatavojas vērienīgam Ziemas festivālam

Eiropas kultūras galvaspilsētas Rīgas partnerpilsēta Sigulda gatavojas vērienīgam Ziemas festivālam, kuram starts tiks dots 1.martā.

Ferstivāla devīze ir: „Vairāk sporta. Vairāk mākslas. Vairāk izklaides”.

„Sigulda ir Latvijas ziemas sporta galvaspilsēta un to mēs izmantojam,” uzsver Siguldas pilsētas Kultūras pārvaldes vadītāja Jolanta Borīte, atklājot, ka Ziemas festivāls būs ar diviem lieliem akcentiem.

Pie mums notiks trešās Latvijas Ziemas olimpiskās spēles, kas pulcē uz vairākiem sporta veidiem sportistus no visām Latvijas pašvaldībām. Būs atklāšanas ceremonija kā olimpiskās spēlēs pienākas. 7.marta vakarā,” stāsta pašvaldības pārstāve.

Atklāšana notiks nevis pilsētas laukumā, bet Siguldas slēpošanas trasē.

Pietiekoši interesants izaicinājums horeogrāfam Agrim Daņiļēvičam kopā ar sportistiem un dejotājiem radīt šo atklāšanas priekšnesumu,” uzskata Borīte.

1.martā paredzēta arī „Siguldas Ziemas pelde” Matiņa ezerā, kas notiek jau otro gadu. Pērn ziemas pelde pulcējusi krietnu piekritēju loku, stāsta Kultūras pārvaldes vadītāja.

Festivāla kulminācija paredzēta Bobsleja un kamaniņu trasē 8.martā pasākumā „Ledus trašu zvaigznes un karaļi”. Būs iespēja tikties ar olimpiešiem klātienē, vērot sacensības, sniega skulptūru čempionātu, ļauties mūzikas ritmiem un lustēties īstā ziemas ballītē.

Festivāls Siguldā noslēgsies 9.martā. Festivāla programma pieejama šeit.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Izklaide
Kultūra
Jaunākie
Interesanti