Samanta Tīna izstājas no «Supernovas» pusfināla

Dziedātāja Samanta Tīna konkursa "Supernova" pusfinālā svētdienas, 21.februāra, vakarā negaidīti paziņoja, ka izstājas no konkursa pusfināla un cīņas uz iespēju pārstāvēt Latviju starptautiskajā konkursā "Eirovīzija", kas šogad notiks Zviedrijā.

Dziedātāja Samanta Tīna ar skaņdarbu "The Love Is Forever" pusfinālā uzstājās trešā. Pēc dziesmas izpildes dziedātāja pirms žūrijas vērtējuma lūdza dot viņai vārdu, lai pateiktos saviem atbalstītājiem, kā arī paziņotu par izstāšanos no "Supernova" pusfināla.

Samanta Tīna savu soli skaidroja ar to, ka vēlas, lai Latviju "Eirovīzijā" pārstāv labākā dziesma. "Šī nav tā dziesma, tāpēc lūdzu skatītājus nebalsot par mani," norādīja dziedātāja, vēlāk lūdzot arī izslēgt viņas dziesmu no balsošanas.

Jau ziņots, ka Samanta Tīna "Supernovā" piedalījās ar divām dziesmām - "We Live For Love" un "The Love Is Forever", kas, atšķirībā no pirmās dziesmas, iekļuva pusfinālā.

Līdz ar to cīņu "Supernovas" pusfinālā par iekļūšanu finālā turpināja septiņi izpildītāji: Justs ar "Heartbeat", grupa "Catalepsia" ar dziesmu "Damnation", Ivo Grīsniņš-Grīslis ar dziesmu "We Are The Light", Marta Grigale ar "Choices", Markus Riva ar "I Can", grupa "MyRadiantU" ar dziesmu "We Will Be Stars", Marta Ritova ar "Not From This World".

28.februārī notiks "Supernova 2016" fināls, kurā no četriem pārliecinošākajiem konkursantiem tiks izvēlēts Latvijas pārstāvis starptautiskajā dziesmu konkursa "Eirovīzija". Finālā uzvarētāju noteiks tikai skatītāju balsojums.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Izklaide
Kultūra
Jaunākie
Interesanti