Kultūras ziņas

Latviešu un spāņu dainas vienā izdevumā

Kultūras ziņas

Prāga slepenpolicistu fotogrāfijās

Sākas «Modes manifestācija»

Sākas «Modes manifestācija»

16. martā Rīgā sākas vērienīgākais Latvijas modes dzīves pasākums “Modes manifestācija”. To atklās ar pieticīgāko cilvēka apģērba sastāvdaļu – apakšveļu un peldkostīmiem.

“Flash you and me” zīmola apakšveļa Latvijā nav tik labi pazīstama kā ASV, Krievijā un Francijā. Taču jaunās kolekcijas galvenā dizainere cer, ka dalība šīgada "Modes manifestācijā" radīs interesi arī Latvijas tirgū.

"Mēs strādājam tādā virzienā, lai visi tie tērpi ir savā starpā kombinējami," norāda “Flash you and me” galvenā dizainere Līva Šteina. "Viens komplekts sastāv no 7-8 produktiem. Tad vari izvēlēties divus vai trīs, savā starpā kombinēt, vai arī vienkārši panākt efektu, uzvelkot visus produktus, tad būtība vari iet savās dienas gaitās veļā, bet kopējais efekts ir visu nosedzošs un ikdienai piemērots."

Līdzīgi kā Līvas Šteinas darbos, arī divu kungu Reiņa Ratnieka un Arvila Lindes kopīgi veidotajā dāmu apakšveļas kolekcijā polsterus un metāla stīpas koptēla uzlabošanai neatrast.

"Vairāk tur ir kaut kādu ierasto normu un stereotipu jaukšana, kad miksēti dažādi izstrādājumu veidi," stāsta modes dizaineris Arvils Linde. "Kaut kādā mērā uz to arī virzās, ka tiek aizvien jauni materiāli lietoti, ne tik daudz kādi klasiskie stiprinājumi. Aizvien vairāk iet uz vienkāršību un jaunām izpausmēm."

17. un 18. martā “Modes manifestācija” turpināsies ar daudzu labi pazīstamu latviešu modes dizaineru darbu skatēm. Bet sestdien, 19. martā, modes mēle būs atvēlēta bērnu apģērbam.

"Modes manifestācijas" programma atrodama "Riga Fashion Mood" mājaslapā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Izklaide
Kultūra
Jaunākie
Interesanti