Supernova

«Supernova 2016». Atklājam izpildītāju vārdus!

Supernova

«Supernova 2016». Aizkulises

Supernova 2016. Pirmās atlases tiešraide

Sacīkstes «Supernovā» turpina Justs, «Catalepsia», Ivo Grīsniņš-Grīslis un Marta Grigale

Svētdien, 7.februārī, pirmajā Latvijas Televīzijas (LTV) dziesmu autoru un izpildītāju konkursa "Supernova 2016" tiešraidē uz skatuves kāpa pirmie desmit dalībnieki. Pusfinālā iekļuva četri - dziedātājs Justs, grupa "Catalepsia", Ivo Grīsniņš-Grīslis un Marta Grigale.

Konkursa "Supernova" pusfinālā varēs dzirdēt Justa dziesmu "Heartbeat", "Catalepsia" dziesmu "Damnation", Ivo Grīsniņa-Grīsļa "We Are The Light" un Martas Grigales "Choices".

Pirmajā "Supernovas" priekšatlasē piedalījās arī Paula Dukure, "ElektroFolk", Rūta Dūduma, Sabīne Berezina, Edvards Grieze, Samanta Tīna.

Pēc nedēļas, 14.februārī, uzstāsies Madara Grēgere, "Crow Mother", Samanta Tīna, Markus Riva, "MyRadiantU", Mārtiņš Ruskis, "Dvīnes", Marta Ritova, Miks Dukurs un Iluta Alsberga.

Pusfinālā 21.februārī uz skatuves satiksies četri uzvarētāji no abām atlases tiešraidēm, kopā astoņi dalībnieki, no kuriem skatītāji un žūrija pusi atsijās, un 28.februārī - fināls, kurā no četriem pārliecinošākajiem konkursantiem tiks izvēlēts Latvijas pārstāvis starptautiskajā dziesmu konkursā "Eirovīzija".

Abās priekšatlasēs un pusfinālā konkursa dalībniekus vērtē skatītāji un žūrija - Guntars Račs, Ieva Kerēvica, Kaspars Roga un Intars Busulis. Finālā uzvarētāju noteiks tikai skatītāju balsojums. Skatītāju balsojumu veidos telefonbalsojums un internetbalsojums.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Izklaide
Kultūra
Jaunākie
Interesanti