Sacensībā par uzvaru «Supernovā» iesaistās otrais dalībnieku desmitnieks

Svētdien, 14.februārī, plkst. 21.25 Latvijas Televīzijas (LTV) dziesmu autoru un izpildītāju konkursa "Supernova 2016" otrajā atlases tiešraidē tiks noskaidroti atlikušie četri pusfinālisti, kuri 21.februārī stāsies pretī četriem jau zināmajiem - Justam, grupai "Catalepsia", Ivo Grīsniņam-Grīslim un Martai Grigalei, un savā starpā cīnīsies par iekļūšanu konkursa finālā

Konkursa dalībniekus arī šonedēļ vērtēs skatītāji un žūrija - Guntars Račs, Ieva Kerēvica, Kaspars Roga un Intars Busulis. Pirmās divas vietas tiks piešķirtas skatītāju favorītiem, trešā un ceturtā - spēcīgākajiem žūrijas vērtējumā. Ja skatītāju un žūrijas vērtējums par pirmajām divām vietām sakritīs, tad pusfinālā iekļūs nākamie divi izpildītāji no žūrijas saraksta.

Skatītāju balsojumu veidos telefonbalsojums un internetbalsojums. No viena tālruņa numura varēs balsot ne vairāk kā piecas reizes. Viena zvana cena - 0,14 eiro. Tiks nodrošināts arī īsziņas triecienbalsojums (viena īsziņa - piecas balsis). Trieciena īsziņas cena - 0,60 eiro. Lai nobalsotu par savu favorītu internetā, būs jādodas uz "Supernovas" mājaslapu, jāreģistrējas ar kādu no sociālo tīklu kontiem - "Facebook", "Twitter" vai "Draugiem". No katra konta varēs nobalsot vienu reizi.

Otrajā atlases kārtā uzstāsies Madara Grēgere ar dziesmu "You And I", grupa "Crow Mother" ar dziesmu "Demons", Samanta Tīna ar "The Love Is Forever", Markus Riva ar "I Can", grupa "MyRadiantU" ar dziesmu "We Will Be Stars", Mārtiņš Ruskis ar "Still Holding Stars", "Dvines" ar "Set It On Fire", Marta Ritova ar "Not From This World", Miks Dukurs ar "Paradise" un  Iluta Alsberga ar dziesmu "On Hold".

Kā vēstīts, pirmajā atlases tiešraidē no desmit dalībniekiem skatītāji un žūrija vienbalsīgi pirmajā vietā ierindoja dziedātāju Justu ar dziesmu "Heartbeat". Otro vietu skatītāju vērtējumā ieguva melodiskā metāla žanra pārstāvji grupa "Catalepsia" ar dziesmu "Damnation", kuru iekļūšana pusfinālā visvairāk pārsteidza viņus pašus. Žūrija pirmo pusfināla četrinieku noslēdza, tam pievienojot Eirovīzijas nacionālo atlašu veterānu Ivo Grīsniņu-Grīsli ar dziesmu "We Are The Light" un dziedošo aktrisi Martu Grigali ar filozofisko dziesmu "Choices".

Konkursa "Supernova 2016" dziesmas regulāri tiek atskaņotas Latvijas Radio 5 - "Pieci.lv" ēterā, kā arī vienuviet atrodamas mūzikas straumēšanas vietnē "Soundcloud".

 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Izklaide
Kultūra
Jaunākie
Interesanti