Rīgas slidotavā Otrajos Ziemassvētkos skatāms koncertuzvedums

Jaunatvērtā Rīgas slidotava ceturtdien aicina uz īpašu sarīkojumu. Otrajos Ziemassvētkos plkst. 15 bērnu fonds „Attīstība" un Rīgas slidotava Spīķeros aicina uz koncertuzvedumu „Ziemas svētki maziem un lieliem".

Rīgas publiskā slidotava šogad iekārtota Spīķeru kvartālā starp Maskavas, Krasta un Turgeņeva ielu. Koncertuzvedumu var apmeklēt bez maksas.

„Īsto ziemu šogad grūti sagaidīt, tāpēc nolēmām, ka ziemas prieki jārada uz ledus un jārāda, kā bērni būvē sniegavīru, rotā eglīti un priecājas. Bērni, jaunieši un seniori izslidos uz ledus pazīstamus ziemas varoņus – Ziemu, Lauski, sniegpārsliņas, atdzīvinās Sniegavīru un rotās eglīti. Mazākajam ir trīs gadiņi, bet vecākajam jau  sestais gadu desmits," stāsta Bērnu fonda pārstāve Mārīte Šmaukstele.

Mazie un lielie skatītāji varēs dzirdēt sev pazīstamas dziesmas par ziemu, eglīti un ziemas priekiem ar Arvīda Žilinska, Guntara Rača, Raimonda Paula mūziku.

Ledus teātra studijas audzēkņi mācās slidot un spēlēt teātri pilnu mācību gadu, strādājot interešu izglītības programmā, kas tiek īstenota kopš 2004. gada Rīgā, no skolas un dārziņa brīvajā laikā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Izklaide
Kultūra
Jaunākie
Interesanti