Kultūras ziņas

Stikla mākslas pārsteigumi Rīgā

Kultūras ziņas

Izdota nikna Nīčes apcere par Vāgneru

Žurnālam „Rīgas Laiks" - savs festivāls

«Rīgas Laikam» savs festivāls

Žurnāls „Rīgas laiks", atzīmējot iznākšanas gadadienu, pirmoreiz aicina uz savu festivālu, kurš notiks dažādās Rīgas vietās no 5. līdz 9.novembrim.

Festivāla programmā paredzētas teātra izrādes, koncerti – tostarp Sergeja Prokofjeva kantātes pirmatskaņojums un Gustava Mālera 5. simfonija – kinolektoriji, filozofu diskusijas, radošās darbnīcas un citi notikumi.

Galvenais festivāla mērķis ir savest vienkopus interesantus cilvēkus, tādējādi padarot Rīgu par vietu, kurā tiem satikties arvien biežāk, lai kopā labi pavadītu laiku... un arī padomātu.

„Tā kautrīgā palīdzība, ko mēs Rīgai varam sniegt šai nozīmē, ir radīt iespēju. Nevis: „O, visi nāciet, jūs redzēsiet vai dzirdēsiet to vai to, bet, ka jums ir iespēja mazliet citā režīmā kaut ko piedzīvot – piedzīvot notikumu. Pats minimums, kas vajadzīgs: būt gatavam," stāsta žurnāla „Rīgas Laiks" galvenais redaktors Uldis Tīrons.

Festivāla simbols ir mērkaķis, taču tas nav saistāms ar Darvina evolūcijas teoriju.

Mērkaķis jūt, ļoti labi jūt visu sev apkārt. Viņš, protams, pret to, kas ir viņa priekšā, var izturēties slikti, teiksim, apkakāt. Bet var arī par to aizdomāties. Aizdomājies mērkaķis – tas arī ir „Rīgas laika" festivāla" simbols," atklāj Tīrons.

Festivāla rīkotāji ir iecerējuši aptuveni 35 dažādus pasākumus piecu dienu laikā. Ar pilnu programmu iespējams iepazīties jaunizveidotajā tīmekļa vietnē rl20.lv.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti