Dienas ziņas

Grobiņas skolas turpmāk zem viena jumta

Dienas ziņas

Cēsīs norisinās teātra nedēļa

Rīgas Doms bērniem

Rīgas Doms bērniem - iepazīt sapņu profesijas

Rīgas Doma katedrālē un dārzā šodien notika jau tradicionālais pasākums “Doms bērniem”. Tajā mazie apmeklētāji varēja piepildīt vai vismaz pieskarties savam sapnim - nākotnes profesijai.

Aptuveni divdesmit darbnīcās, kuras vadīja sabiedrībā zināmi cilvēki – žurnālists Gundars Rēders, māksliniece Ieva Bondare, pavārs Havjers Garsija un citi, varēja būvēt mājas, taisīt ķieģeļus, spēlēt klavieres, vārīt zupu un darīt daudz ko citu.Varēja arī kļūt par žurnālistu un atņemt mikrofonu Latvijas Televīzijas žurnālistam Gundaram Rēderam.

Doma dārzā varēja noskatīties ansambļa “Knīpas un Knauķi” koncertu.

Vēsā baznīca karstajā svelmē šodien bija labi apmeklēta visas dienas garumā un jau tagad zināms, ka arī nākamgad Rīgas Doms vērs savas durvis bērniem īpašā pasākumā.

Svētki, kas 2011.gadā aizsākās kā Doma 800 gadu jubilejas svinību sastāvdaļa, kļuvuši par tradīciju, kas pulcina kuplu bērnu un viņu vecāku pulku no Rīgas un visas Latvijas. Šogad tie notika jau piekto reizi. Tā ir diena, kad Rīgas Doma durvis visas dienas garumā ir atvērtas bērniem, ļaujot iepazīt seno celtni, tās noslēpumus un īpašo gaisotni.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Izklaide
Kultūra
Jaunākie
Interesanti