Rīgā un novados izrādīs «Ghetto Games» jauno filmu

21.februārī pulksten 19 „Forum Cinemas” un 22.februārī pulksten 16 teju 100 Latvijas novadu kultūras namos un kinoteātros vienlaicīgi tiks demonstrēta Latvijā lielākās ielu sporta un kultūras kustības "Ghetto Games" 2013.gada dokumentālā filma „Tas ir tikai sākums”, lsm.lv informē filmas veidotāji.

 „Šī dokumentālā filma būs ne tikai par 2013.gada sezonas aizvadītajiem notikumiem. Šis ir stāsts par to, ka katram no mums ik rītu ir dotas divas izvēles iespējas: celties, sasniegt savus mērķus un padarīt pasauli labāku vai noslinkot un gulēt tālāk. „Ghetto Games” kustība ir par kaislību, par motivāciju augt un attīstīties. Dzīvot ar saukli "Dzīvo dzīvu dzīvi!", nevis tikai eksistēt alkatīgu cilvēku radītā sistēmā. Šis stāsts ir par cilvēkiem, kuri dod priekšroku sportiskam dzīves veidam un sevis pilnveidošanai, nevis tikai ballītēm un nakts uzdzīvei," stāsta „Ghetto Games” līderis Raimonds Elbakjans.

Pēc filmas pirmizrādes, tā mēneša garumā tiks izrādīta "Forum Cinemas" katru nedēļu. Vairāk informācijas par seansiem novados būs pieejama 31.janvārī.

„Ghetto Games“ piecu gadu laikā kļuvusi par nozīmīgāko jauniešu kustību valstī, gadā rīkojot aptuveni 70 pasākumus, dažādās sportiskās aktivitātēs, iesaistot ap 50 000 dalībnieku un sekotāju.

2014.gadā „Ghetto Family“ uzsāka jauniešu programmas – "Ghetto Alianses" izveidi, kuras ietvaros tiks organizētas vairāk nekā 200 apmācību un sporta aktivitātes visā valstī.

„Ghetto Games“ mērķis ir palīdzēt jauniešiem pilnveidot sevi, sniedzot iespēju pozitīvā vidē sportot un lietderīgi pavadīt brīvo laiku, attīstīt talantus un iesaistīties brīvprātīgajā darbā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Izklaide
Kultūra
Jaunākie
Interesanti