«Rīga Retro 2013» laikā būs apskatāmi ap 100 veco automobiļu

Rīgas svētku ietvaros sestdien, 17.augustā, norisināsies gada lielākais seno spēkratu salidojums «Rīga Retro 2013». Šogad pasākums tiks rīkots Latvijas Antīko automobiļu kluba un Rīgas Motormuzeja dibinātāja Viktora Kulberga piemiņai, informē organizatori.

Antīko automobiļu kluba organizētajā braucienā jau trešo gadu pēc kārtas piedalīsies arī uzņēmuma „SAF Tehnika” padomes loceklis Ivars Šenbergs, kura īpašumā ir veseli septiņi retro spēkrati, no kuriem vairāki šobrīd tiek restaurēti.

„Pirms trim gadiem piedalījos ar 1971.gada Mercedes 280 Sl markas automašīnu, pērn braucienā devos ar 1973.gada padomju kravas auto GAZ 51, bet šogad domāju startēt ar 1977.gada Volgu GAZ 2402, kas savulaik izmantota ātrās palīdzības vajadzībām”, par dalību braucienā stāsta Šenbergs, kurš arī pats ir Antīko automobiļu kluba biedrs.

Plānots, ka šogad, līdzīgi kā citus gadus, pasākumā piedalīsies aptuveni 100 seno automobiļu. Sagaidāms, ka iedzīvotājiem būs iespēja redzēt tādas automašīnas, kā 1939.gada Chrysler Royal C-22, 1961.gada luksusa klases Chrysler Imperial, kā arī 1935.gada Buick Eight mod.57, Fiat 512 un daudzus citus.

Sestdien no pulksten 12 – 13 paredzēta automobiļu parāde ceļa posmā no Rīgas Motormuzeja līdz 11.novembra krastmalai. Laikā no 13-15 krastmalas viesi varēs apskatīt sabraukušos automobiļus, bet pulksten 15 retro automašīnas no krastmalas dosies uz Brīvdabas muzeju.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Izklaide
Kultūra
Jaunākie
Interesanti