«Riga Fashion Mood» pirmoreiz pasniegs balvas 10 nominācijās

Šī gada centrālajā Latvijas modes notikumā “Riga Fashion Mood”, kas notiks 1. un 2. oktobrī jaunatvērtajā koncertzālē “Rīga”, tiks pasniegtas balvas 10 nominācijās, lsm.lv pavēstīja pasākuma rīkotāji.

Balvas tiks pasniegtas par godu 10.festivālam “Riga Fashion Mood”, lai atskatītos un novērtētu Latvijas modes dizaineru industrijas izaugsmi pēdējo četru gadu laikā un izteiktu atzinību tās galvenajiem virzītājiem – modes dizaineriem.

Balvas tiks pasniegtas sekojošās nominācijās: “Jaunais talants”, “Vērtīgākais zīmols pieaugušajiem”, “Vērtīgākais zīmols bērniem”, “Ambiciozākais zīmols”, “Komerciālā veiksme”, “Jaunības maksimālisms”, “Zīmola izaugsme”, “Zīmola briedums”, “Fašionista” un “Supermodele”. Katras nominācijas uzvarētājs saņems Eindhovenas dizaina akadēmijas absolventa Mārča Ziemiņa īpaši gatavoto balvu.

Jau ziņots, ka "Riga Fashion Mood" pirmajā dienā skatuve piederēs jaunajiem, radošajiem, ar raksturu apveltītajiem modes talantiem - Zanei Porietei, Simonai Veilandei, Laimai Ūdrei, Lienei Bukovskai un iepriekšējā gada jauno talantu konkursa uzvarētājai Evai Borhertei. Skatītājus pārsteigs arī labākie darbi no sevi piesakošajiem jaunajiem zīmoliem "Tabaka" un "IN by Inga Nipane", kā arī  "Coo Culte" un "More Salt".

Otrajā dienā savas jaunākās kolekcijas demonstrēs par Latvijas modes klasiķiem atzītie mākslinieki Keita, Natālija Jansone un Koshakova, jau ilgāku laiku Ķīnā dzīvojusī ekscentriskā Baiba Ladiga un  strauju popularitāti iekarojošais zīmols "Nina" un "Halarah", kā arī bērnu zīmoli „Hebe", "Lazy Francis" un "Leny Tomy Factory".

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Izklaide
Kultūra
Jaunākie
Interesanti