Rēzeknes novada dienā uzstāsies «Pērkons», «Skyforger», «Musiqq» un citi

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 8 gadiem.

18.jūlijā Ančupānu ielejā pie Rēzeknes norisināsies Rēzeknes novada diena. Kā norāda Rēzeknes novada pašvaldība, tie būs aizraujoši un ģimeniski, izzinošām un sportiskām aktivitātēm piesātināti svētki.

18.jūlijā no pulksten 12 basketbola spēles cienītāji varēs noskaidrot labāko komandu strītbola sacensībās, savukārt plkst. 14 pirmo reizi notiks sacensības "Rēzeknes novada stiprākais lauku vīrs". Lai kļūtu par visa novada spēcīgāko vīru, pagastu stipriniekiem savs spēks un izturība būs jāpārbauda visdažādākajās disciplīnās, tostarp traktora riepas velšanā, baļķa celšanā, dzirnakmens nešanā. Tikmēr mazie stiprinieki savu izveicību varēs pārbaudīt "Piedzīvojumu takā".

Turpinot pērn iesākto "Pagastu dižošanās" tradīciju, arī šogad Rēzeknes novada pagasti rādīs, ar ko tie ir stipri un bagāti. Pagastu teltīs būs gan amatnieku paraugdemonstrējumi, gan radošās darbnīcas, gan mākslinieciskās pašdarbības kolektīvu priekšnesumi, gan kulinārais mantojums. Kā ierasts, visas dienas garumā apmeklētājus gaidīs arī amatnieku darinājumu tirdziņš.

Plkst. 16 ar koncertu "Manas mājas dzimtā novadā" sāksies svētku muzikālā daļa un tiks godinātas Rēzeknes novada stiprākās, kuplākās ģimenes, kā arī zelta pāri. Pulksten 17.30 ikviens aicināts ievīt arī savu balsi starptautiskā folkloras festivāla "Baltica 2015" dižkoncerta kopkorī, kur uz vienas skatuves kāps gan pašmāju skanīgākās folkloras kopas, gan arī viesi no Baltkrievijas, Gruzijas, Portugāles, Norvēģijas, Ukrainas un citām valstīm. "Baltica" dižkoncerts 18.jūlijā plkst. 21 būs skatāms arī Latvijas Televīzijas pirmajā kanālā.

Rēzeknes novada dienā no plkst. 20 līdz rīta gaismai norisināsies svētku koncerts. Uz divām skatuvēm uzstāsies 13 grupas, tostarp "Lian Ross" (Vācija), "Pērkons", "Skyforger", "Musiqq", "Green Novice", "Sovvaļnīks", "Rikši" un citas.

Ieeja uz visiem pasākumiem ir bez maksas.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti