Radio «Pieci.lv» otro sezonu sāk ar Renāra Zeltiņa atgriešanos

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 8 gadiem.

Latvijas Radio 5 - "Pieci.lv" savu otro sezonu uzsāk ar jaunumiem programmā: radio viļņos atgriezīsies atraktīvais Renārs Zeltiņš, sporta eksperti spēkosies "Radio ringā" un skanēs repa sacensības "Pieliec punktu!". Jaunumi plānoti arī "Pieci.lv" interneta vietnē.

No 2.aprīļa "Pieci.lv" ēterā savu skanējumu uzsāks sporta ekspertu raidījums "Radio rings", kas turpmāk ik ceturtdienu būs dzirdams programmas "Pieci brauc" laikā plkst. 18. Raidījuma dalībniekiem būs jāsacenšas ar savām sporta zināšanām un sporta notikumu komentēšanas prasmēm. Dalībai raidījumā varēs pieteikties ikviens sporta notikumu zinātājs un sporta entuziasts, kurš par sportu zina vairāk, nekā par savu ledusskapja saturu, darbu un draudzeni.

Katru trešdienu pēc plkst. 22 raidījumā "#PilnigsVakars" radio personības aicina klausīties "Pieci latvieši top 10", kas atklās nedēļas aktuālākās un iecienītākās dziesmas "5 latvieši" kanālā. Pieprasītākās un kanāla populārākās dziesmas izpildītājs vai grupa iegūs ceļazīmi uz mūzikas konferenci "Eurosonic", kas no 2016.gada 13. līdz 16.janvārim norisināsies Nīderlandē. Par dziesmām latviešu valodā var balsot "Latviesi.pieci.lv", ar sirsniņu tās skanēšanas laikā atzīmējot dziesmu, kas ir iemīļota, un tā palīdzot tai nokļūt pirmajā vietā. Jo vairāk cilvēku balsos, jo lielāka iespēja grupai vai dziedātājam iegūt unikālo ceļazīmi uz starptautisko konferenci "Eurosonic".

No 7.aprīļa katru otrdienu plkst. 20.15 "Pieci.lv" ēterā un "YouTube" kontā atkal būs dzirdams un redzams viens no populārākajiem 2014.gada "Pieci.lv" raidījumiem - "Labirints" ar Renāru Zeltiņu. Ik nedēļu kāds sabiedrībā zināms cilvēks izies septiņus pārbaudījumu līmeņus un izbaudīs apjukumu, izaicinājumu, smieklus un patiesības mirkļus. Jaunajā raidījuma sezonā tiks turpinātas pirmās sezonas labākās tradīcijas, papildinot tās ar jauniem pārbaudījumiem, kas gatavoti īpaši katram viesim.

Raidījums "Domnīca" kopā ar debašu asociāciju "QUO tu domā" izsludina pieteikšanos jaunam debašu turnīram "Meklējam prezidentu". Debašu mērķis ir izrunāt, kādam jābūt nākamajam prezidentam, ko no tā sagaidām, vērtēt līdzšinējo prezidentu darbu un salīdzināt ar piemēriem citās valstīs. Līdz 10.aprīlim "Pieci.lv" aicina pieteikties komandas divu līdz trīs cilvēku sastāvā no augstskolām un skolām, no jauniešu organizācijām un vienkārši draugus. Turnīrs "Meklējam prezidentu" notiks līdz šī gada jūnijam. Debatēs piedalīsies piecas komandas - tās tiks izvēlētas, ņemot vērā komandu pieredzi. Uzvarētājiem balvā - iespēja pilnveidot debašu mākslu.

"Pieliec punktu!" ir repa sacensības ("battle rap"), kas katru nedēļu otrdienās no 14.aprīļa skanēs raidījumā "#PilnigsVakars" un kur viens pret otru "battle rap" stilā sacentīsies pašmāju reperi. Katram izpildītājam būs jāsagatavo 48 rindu garu pantu par jau iepriekš zināmo pretinieku un jāizpilda to dzīvajā bez muzikāla pavadījuma. Uzvarētāju tiešraidē noteiks klausītāju balsojums. Katras kārtas uzvarētājs turpinās cīņu par uzvarētāja titulu un lielo balvu. "Pieliec punktu!", ko vadīs Mārtiņš Pavasaris, "Pieci.lv" FM frekvencēs, internetā un mobilajā aplikācijā skanēs otrdienu vakaros plkst. 22.

Latvijas Radio 5 - "Pieci.lv" ir jauniešu sabiedriskais medijs un vienīgais radio Latvijā, kurā netiek atskaņotas reklāmas. "Pieci.lv" apvieno dažādu dzīvesstilu un viedokļu līderus, veidojot sabiedriskā medija platformu, caur kuru augt un attīstīties dažādu subkultūru piekritējiem.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti