Radio «Pieci.lv» gatavojas Eiropas radiostaciju sacīkstēm «Radio Battle»

Latvijas Radio 5 - "Pieci.lv" svētdien, 31.janvārī, savus klausītājus aicina atbalstīt dīdžejus Karmenu Stepanovu un Magnusu Eriņu, kuri piedalīsies Itālijas raidorganizācijas "Rai" rīkotajā Eiropas radiostaciju sacīkstē "Radio Battle". Svētdien, 31.janvārī, no plkst. 21 līdz 22 "Pieci.lv" ēterā - gan internetā, gan FM frekvencēs visā Latvijā - notiks sacensība starp "Pieci.lv" un Horvātijas radiostaciju "HR2".

Sacīkstes noteikumi paredz, ka stundas laikā savstarpēji sacenšas divu Eiropas radiostaciju dīdžeji, atskaņojot mūziku un sarunājoties ar klausītājiem, kuri ir aicināti atbalstīt savu komandu, komunicējot sociālajā tīklā "Twitter", aiz sava vēstījuma uzrakstot tēmturi #radiobattlelv. Radio komanda ar vislielāko tvītu skaitu, kurā ir iekļauts konkrētajai valstij piemērotais tēmturis un kurš ir savākts stundas laikā, ir uzvarējusi un iegūst ceļazīmi uz "Radio Battle" finālu Romā 22.aprīlī.

Kopumā sacensībās piedalās 16 Eiropas valstu radiostacijas. Astoņās svētdienās sacenšas viens komandu pāris, savukārt finālā spēkiem mērosies četru radiostaciju dīdžeji. Pagājušajā svētdienā mačā starp Igaunijas radiostaciju "Raadio 2" un Šveices radio uzvarēja igauņu dīdžeju duets.

Pagājušajā gadā "Radio Battle" kā pirmie kādas Latvijas radiostacijas pārstāvji piedalījās "Pieci.lv" dīdžeji Marta Grigale un Toms Grēviņš. Kā vēstīts, viņu debija, pateicoties klausītāju aktivitātei, vainagojās ar uzvaru lielajā finālā Milānā, turklāt uzvarēta tika tieši igauņu radiostacija "Raadio 2", kā arī Serbu radiostacija "O Radio and RTV Novi Sad 1".

Kā uzsver Toms Grēviņš, šīs sacensības ir "iespēja nokļūt daudz lielākas auditorijas priekšā un lieliska iespēja citu valstu sabiedriskajās popmūzikas radiostacijās atskaņot pašmāju labāko jauno mūziku".

Latvijas "Twitter" lietotāju aktivitāte, kāda tā bija pagājušā gada sacensībās, sasniedza jaunu rekordu "Radiobattle" pastāvēšanas laikā. Arī šogad "Pieci.lv" dīdžeji cer uz savu klausītāju atsaucību. "Šobrīd gan mūsu esošie, gan vēl topošie klausītāji ir labi iesildījušies ar tvītošanu un tēmturu izmantošanu, atbalstot Kristapu Porziņģi, tā ka ceram, ka šī aktivitāte pāries arī uz atbalstu mūsu dalībā "Radio Battle"," pauž Karmena Stepanova.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Izklaide
Kultūra
Jaunākie
Interesanti