«Positivus» rīkotāji prognozē festivāla apmeklētāju skaita pieaugumu

„Positivus” festivāla rīkotāji prognozē šī gada pasākuma apmeklētāju skaita pieaugumu 10 – 15% robežās, salīdzinot ar 2013.gadu, intervijā Pieci.lv atklāja Ģirts Majors, piebilstot - tā kā arī festivāla norises laikā joprojām tiek pirkts ārkārtīgi liels biļešu skaits, prognozēt apmeklētāju skaitu ir ļoti grūti.

Majors lēš, ka arī šogad festivālu apmeklēs vairāki tūkstoši igauņu un somu. Lai gan, protams, ārvalstu apmeklētāju skaits „Positivus” festivālā vēl nav nosakāms, Majors izsaka minējumu, ka arī no pārējām Eiropas valstīm uz „Positivus” atbraukušo skaits būs mērāms ar četrciparu skaitli.

Arvien vairāk arī no citiem kontinentiem apmeklētājus ar katru gadu šeit var sastapt,” atklāj festivāla rīkotājs.

Pērn ārvalstīs pārdots apmēram 4000 biļešu, bet katru dienu festivālu apmeklēja apmēram 20 tūkstoši cilvēku.

Positivus” kapacitāte jeb tas, cik cilvēkus festivāls var ik dienu uzņemt, ir 30 000. Pēdējos gados apmeklētāju skaits ir bijis ļoti tuvu šai robežai, uzsver Majors, tomēr atzīst, ka līdz šim festivāls nav bijis izpirkts, un tas ir galvenais iemesls, kāpēc cilvēki pērk biļetes pēdējā brīdī.

„Es ļoti ticu, redzot tendenci, ka būs gads, kad festivāls būs izpārdots,” teic Majors.

Jautāts par jaunumiem šī gada festivālā, Majors vispirms izceļ jauninājumus ārpus paša festivāla.

„Cilvēki neklātienē daudz labāk var izjust to „Positivus” atmosfēru, ko viņi klātienē nav piedzīvojuši. Šajā gadījumā es domāju „Lattelecom” kanālu,” norāda Majors. „Pašā festivālā vairākas lietas ir kļuvušas lielākas. Skatuvēm kļūstot lielākām, arī grupas uz tām izskatās pavisam savādāk un svarīgāk. Ēdināšanas ziņā manuprāt ir ļoti daudz uzlabojumu jeb jaunumu. Vairākas zonas ar pavisam citu saturu. Gan „Fresh Garden” kā svaigēšanas iespēja un arī vēl citas zonas.”

Festivālā akreditēti vairāk nekā 300 žurnālisti. Vairāki mediji strādā arī festivāla vietā. Starp tiem, kā vēstīts, ir arī Pieci.lv.

Pērn „Positivus” pirmo reizi notika nevis divas, bet trīs dienas.  Majors uzskata, ka festivāla pagarināšanas ideja ir sevi absolūti attaisnojusi .

Tas ir loģisks festivāla augšanas apliecinājums,” teic Majors, skaidrojot, ka trīs dienu festivāls faktiski ir uz pusi lielāks nekā divu dienu pasākums. „Šogad programma ir vēl intensīvāka.”

Kā vēstīts, "Positivus" festivāls no 18. līdz 20. jūlijam jau astoto reizi notiks Salacgrīvā. Festivālā šogad uzstāsies grupa "Elbow", Anna Kalvi, "Future Islands", "AlunaGeorge", Čets Feikers, "Nonono", "Kraftwerk", Elija Gouldinga, "Bastille", "The Kooks", "K. Remonts",  "Dzelzs vilks", "The Sound Poets", "Carnival Youth" un daudzi citi.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Izklaide
Kultūra
Jaunākie
Interesanti