POP ROK KIDS izdod Ziemassvētku dziesmu un koncertē kopā ar Ivo Fominu

Gaidot bērnu mīļākos svētkus, Liepājas bērnu grupa POP ROK KIDS laidusi klajā svētkiem veltītu dziesmu “Ziemassvētki klāt”. Dziesmai tapis bērnu pašu filmēts videoklips, kurā viņi kopā izrotā svētku eglīti.

Dziesma “Ziemassvētki klāt” ir par to, kā svētki pārņem pasauli un ikvienu no mums. Ziemassvētki ienāk katrā pilsētā un mājā, tiek iedegtas svētku lampiņas un rotāta egle, bet bērni gaida ilgi kārotās dāvanas. Tā ir par prieku, ko sagādā svētku gaidīšana un par to, ka Ziemassvētku vecītis iegriežas ikviena bērna mājās.

POP ROK KIDS – Ziemassvētki klāt (Official Video)

Dziesmas “Ziemassvētki klāt” ieraksts veikts Liepājas Pop/Rok skolā, teksta autore ir dzejniece Kristīne Austere, bet mūzikas autori grupa POP ROK KIDS un Gints Purgailis.

“Tas ir pārsteigums mūsu vecākiem, ģimenēm un draugiem Ziemassvētkos. Grupā POP ROK KIDS visi esam labi draugi un tiekoties katru nedēļu mēģinājumos, izdomājām, ka mēs kopā varētu izrotāt svētku eglīti, jo bez egles taču nav Ziemassvētku! Katrs atnesa savu rotājumu, un pēc tam eglīti uzdāvinājām mūsu skolai,” tā par video tapšanu stāsta mazais grupas bundzinieks Toms.

Šodien Liepājas Olimpiskā centra Rožu zālē plkst. 17 notiks Liepājas Pop/Rok skolas rīkots koncerts “Poprokskolas Ziemassvētki”, kurā būs iespēja dzirdēt arī grupu POP ROK KIDS. Koncertā uzstāsies daudz talantīgu skolas audzēkņi, kā arī īpašais viesis Ivo Fomins. Skanēs skaistākās svētku melodijas, kuras nomainīs bundzinieku šovs un vairāki individuāli priekšnesumi. Pasākuma mazākos apmeklētājus sagaidīs Ziemassvētku vecītis, ar kuru būs iespēja arī nofotografēties.

Sekot POP ROK KIDS muzikālajām gaitām var vietnēs ''Facebook'' un ''Instagram".

0 komentāri
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālajiem profiliem
Izklaide
Dzīve & Stils
Jaunākie
Populārākie
Interesanti