Pirmo reizi «Supernovā» jebkurš skatītājs varēs vērtēt visas pieteiktās dziesmas

Sākot no trešdienas, 18.oktobra, plkst.10.00 konkursam “Supernova” pieteiktās dziesmas jau no pirmās atlases kārtas varēs vērtēt jebkurš mūzikas entuziasts. Konkursa dziesmas tikai ar to nosaukumiem ir publicētas projekta mājaslapā supernova.lsm.lv -  klausītāji vērtējumu var izteikt, spiežot ikonu “Patīk” vai “Nepatīk” pie katras dziesmas.

“Supernova 2018” fakti:

  • Konkursā “Supernova 2018” saņemti 93 dziesmu pieteikumi. Izvērtējot pieteikumu atbilstību konkursa nolikumam, tālākai vērtēšanai nodotas 63 dziesmas.
  • Lai noklausītos visas dziesmas vismaz vienu reizi pēc kārtas, žūrijai vajadzēs nedaudz vairāk kā trīs stundas laika.
  • Lielākā daļa dziesmu ir angļu valodā, 5 dziesmas ir latviešu valodā, 1 dziesma ir gan latviski, gan angliski, 1 lībiešu un 1 spāņu valodā.
  • 6 autori ir iesnieguši 2 dziesmas, bet 8 potenciālie dalībnieki jau iepriekš piedalījušies konkursā “Supernova”.
  • Biežāk izmantotie vārdi dziesmu nosaukumos ir “You” (7 reizes), “love” (2 reizes), “war” (2 reizes).

Vērtēšana notiks līdz 29.oktobra plkst.23.59, un šo vērtējumu konkursa atlases žūrija ņems vērā, izvēloties māksliniekus konkursa pusfināliem. Tieši tik pat ilgu laiku dziesmas vērtēs arī profesionāļu žūrija, kurā arī šogad darbosies Latvijas mūzikas eksperti un industrijas pārstāvji no ārvalstīm.

“Šogad pirmo gadu konkursā “Supernova” vairs nevarēja atsevišķi pieteikt tikai dziesmu vai izpildītāju, jo šī prakse iepriekšējās sezonās līdz galam neattaisnojās. Pieteikt varēja tikai gatavas dziesmas ar jau konkrēti zināmiem izpildītājiem. Potenciālo dalībnieku vidū ir gan jau pieredzējuši skatuves mākslinieki, gan jaunas, sevi jau pieteikušas grupas. Taču ir arī pilnīgi jauni, iepriekš neredzēti un pārsteidzoši izpildītāji,” saka projekta “Supernova” producente Ilze Jansone.

Nākamā konkursa kārta notiks jau 5.novembrī, kurā dalībnieki klātienē tiksies ar atlases žūriju.

Saistītie raksti
0 komentāri
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālajiem profiliem
Izklaide
Dzīve & Stils
Jaunākie
Populārākie
Interesanti