Pieci.lv triumfē «Radio Battle» (Teksta tiešraide)

Svētdien, 15.martā, plkst.21.00 Latvijas Radio 5 – Pieci.lv ētera balsis Toms Grēviņš un Marta Līne piedalās Eiropas Radio čempionāta finālā, kas norisinās Itālijas pilsētā Milānā. Radio šovu „Radio Battle” paralēli translē piecās Eiropas valstīs, un klausītāji Latvijā to var dzirdēt gan Latvijas Radio 5 FM frekvencēs radio, gan arī interneta vietnē pieci.lv

„Radio cīņas” finālā vienas stundas garā radio pārraidē Pieci.lv pretī stāsies Igaunijas „Raadio 2” un Serbijas „O Radio and RTV Novi Sad 1”. Fināls notiks tieši pirms „Eiropas radio dienu” (Radiodays Europe) atklāšanas, kas ir lielākā starptautiska līmeņa konference radio nozarē.

Pieci.lv tiesības piedalīties finālā ieguva spraigā „radio cīņā”, 1.marta vakarā pieveicot Zviedrijas radio „SR Metropol”. Līdz pat pēdējai dziesmai dīdžeji sacentās par klausītāju balsojumu mikroblogošanas vietnē Twitter.com, aicinot lietot mirkļbirku #radiobattleLV vai #radiobattleSE. Latvijas balsotāji bija tik aktīvi, ka #radiobattleLV uz brīdi izvirzījās par vienu no visvairāk apspriestajiem tematiem pasaulē.

Cīņā pret zviedriem abi Pieci.lv dīdžeji Toms Grēviņš un Marta Līne bija sagatavojuši plašu muzikālu programmu. Pieci.lv ēterā izskanēja disko atskaņotāju Kasetes kompozīcija „Vēlviens”, Us The Duo „Top Hits Of 2014”, Aminatas Savadogo „Love Injected”, Beckyonce „Single Loser” un Pieci.lv raidījuma „Pieci Rīti” dziesmu aptaujas „Zelta Štrunts” 3.sezonas grāvējs – Hampton The Hampster „The Hamsterdance Song”.

Fināla cīņas programma pagaidām tiek turēta noslēpumā. Pieci.lv dīdžejs Toms Grēviņš: „Ņemot vērā uzvarētāja noteikšanas specifiku, esam izvēlējušies finālā atskaņot tikai šobrīd Latvijā aktuālo mūziku un vienas dziesmas izvēli atstāsim arī mūsu – Pieci.lv klausītāju rokās! Es ticu, ka svētdienas vakarā Latvija atkal mācēs uzspridzināt tviteri!”

Eiropas Radio čempionātā jeb „radio cīņā"” ( Radio Battle) piedalās sabiedriskie un komercradio no dažādām Eiropas valstīm. „Radio cīņas” noteikumi paredz dīdžeju sacensību, kuri stundu garā muzikālā tiešraidē cīnās par vietējo un starptautisko klausītāju uzmanību.

Toms un Marta kā pirmie tiek iepazīstināti ar publiku


Uz skatuves nāk igauņi

Latvija ir pirmā, kas sāk. Pieci.lv klausītāji aptaujā lēmuši, ka jāsāk ar Markus Riva "Take me Down"

Šis ir kauss, kuru gribam atvest uz Latviju. Tvīto tagad ar #radiobattleLV

A photo posted by Pieci (@piecilv) on


Igaunijas Radio 2 #radiobattleLV

A photo posted by Pieci (@piecilv) on


Latvijas otrais izgājiens. Skan mūsu Eirovīzijas izvēle. Aminata un "Love injected"

Kolēģi no Serbijas #radiobattleLV

A photo posted by Pieci (@piecilv) on


Publika, skanot Aminatai, plaudē līdzi

Serbija kā savu otro izvēli atskaņo interesantu mūziķa Tom Odell skaņdarba "Another Love" remiksu

Kamēr skan dziesmas, dīdžeji nekautrējas arī viens ar otru aprunāties

Sākusies radio džinglu kauja

Katrs no radio atskaņo pa vienam džinglam

Latvija trešo kārtu uzsāk ar Carnival Youth - "Never Have Enough" (Kashuks remix)


Itāļi ziņo, ka rezultāti tviterī ir ļoti līdzīgi. Balsot par Latviju var tviterī, ierakstot #radiobalttleLV

Latvijas pēdējā dziesma. Linda Leen - "Feel So Good"

Pēdējā kārtā dziesmas drīkst spēlēt tikai minūtes garumā

Pēdējā balsošanas minūte

Saņemti 50 000 tvīti

Uzvara!


 


 

 

 

Uzvara!!! Paldies visiem Latvijā par atbalstu. #radiobattleLV

A photo posted by Pieci (@piecilv) on


 

Saistītie raksti
9 komentāri
Radio Pieci.lv
Paldies visiem par atbalstu un līdzi jušanu. Informējam, ka ceļu un dalību finālā apmaksāja rīkotājvalsts Itālija.
j
Tad man būtu 2 jautājumi: 1. Kādi ir bijuši izdevumi līdz jūs nokļuvāt finālā? 2. Ja es pareizi esmu sapratis, tad nākošgad mēs segsim dalībvalstu tēriņus, kā to šogad darīja Itālija?
abc
Jau atkal nav labi. Ja zaudētu, tad kauktu "Kādi mums slikti DJ". Uzvarējām un atkal nav labi. Latvijas gods jums laikam ir pilnīgi vienaldzīgs.
j > To:j
Man tik tiešām ir žēl, ka NATO mūs neizmeta par "savu prioritāšu" īstenošanu, t.i par apņemto saistību nepildīšanu. Varētu priecāties par kārtējo "veiksmes stāstu".
To:j
Mums katram ir savas prioritātes, tici arī citi kas maksā nodokļus varēt pukstēt par jeb ko! Pieci Lv, apsveicu ar uzvaru konkursā #Radiobattle lv
j
Saprotiet, man ir cita prioritāšu sistēma. Es neuzskatu, ka laikā kad mums bērnu pabalsts ir 11 eiro mēnesī vai policistiem par saviem līdzekļiem ir jāpērk zābaki, ir lietderīgi sūtīt cilvēkus uz kaut kādiem konkursiem. It sevišķi, ja tas tiek darīts par manu nodokļos samaksāto naudu.
j
Priekš kam mums viss šis ir vajadzīgs? Nav kur nodokļu maksātāju naudu likt?
j
Kad nākošreiz meklēsiet naudu slimu bērnu ārstēšanai, meklējiet naudu Latvijas radio un Latvijas televīzijas budžetos.
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālo mediju profiliem
Izklaide
Kultūra
Jaunākie
Interesanti