Paziņos LTV konkursa «Supernova 2016» dalībniekus

Svētdien, 31.janvārī, plkst. 21.25 Latvijas Televīzijas (LTV) pirmā kanāla ēterā būs redzams dziesmu autoru un izpildītāju konkursa "Supernova 2016" otrais ievadraidījums, kurā taps zināmi tie 20 izpildītāji, kas sacentīsies par uzvaru un konkursa galveno balvu - ceļazīmi uz starptautisko dziesmu konkursu "Eirovīzija", kas šogad norisināsies Zviedrijā.

Žūrijas pārstāvis Kaspars Roga domā, ka šogad skatītājiem būs krietni interesantāk nekā pērn: "Šogad starp dziesmām nav izteiktu līderu, kā tas bija pagājušogad. Visi dalībnieki ir līdzīgās pozīcijās, un ļoti daudz būs atkarīgs galvenokārt no viņu uzstāšanās tiešraidēs. Tagad tas būs lielāks izaicinājums - pārliecināt žūriju un skatītājus."

Konkursa producente Ilze Jansone uzsver, ka viens no galvenajiem vērtēšanas kritērijiem atlasē bija izpildītāju līdzšinējie sasniegumi un darbaspējas: "Konkursa misija ir atrast hitu ar starptautisku potenciālu un izpildītāju, kuram uzvara "Supernovā" un Latvijas pārstāvēšana Eirovīzijā ir nevis pašmērķis, bet daļa no viņa pasaules iekarošanas plāna."

Izskatot 88 izpildītāju iesniegtos pieteikumus, konkursa atlases žūrija teica "jā" 31 dalībniekam, kuri tika uzaicināti uz noklausīšanos klātienē. No tiem tika izvēlēti 20 labākie, kas 7.februārī uzsāks cīņu par uzvaru konkursā. Lai viņi varētu netraucēti gatavoties konkursam un aizkulišu darbs noritētu produktīvāk, līdz šim 20 konkursantu vārdi tika turēti noslēpumā, taču svētdien, 31.janvārī, tie tiks atklāti.

LTV1 tiešraidēs 7., 14., 21. un 28.februārī plkst. 21.25 dalībnieki kāps uz konkursa "Supernova" skatuves, kur sacentīsies par žūrijas un skatītāju simpātijām. Tiešraidēs žūrijas sastāvā būs Guntars Račs, Kaspars Roga, Ieva Kerēvica un Intars Busulis. Tiešraižu vadītāji, tāpat kā konkursa pirmajā sezonā, būs Toms Grēviņš un Ketija Šēnberga.

Raidījumu varēs vērot ne tikai LTV1, bet arī vietnē "Replay.lv" un konkursa mājaslapā, kur tas būs skatāms visā pasaulē bez ierobežojumiem.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Izklaide
Kultūra
Jaunākie
Interesanti