Pasākums «Zem viena jumta» Rīgā sāks Jauniešu mēnesi

1. septembrī skolēni un jaunieši gaidīti pasākumā „Zem viena jumta”, kas norisināsies Vērmanes dārzā, piedaloties jauniešu vidū populāriem mūziķiem un grupām, kā arī jauniešu organizācijām.

Ar pasākumu „Zem viena jumta” Rīgā sākas tradicionālais „Jauniešu mēnesis”, kas šogad piedāvā iespēju ikvienam interesentam iesaistīties, uzzināt, aktīvi līdzdarboties 12 dažādos pasākumos, kas notiks septembrī, nedēļu nogalēs.

Pasākums „Zem viena jumta” šogad aicina iesaistīties dažādās aktivitātēs visas dienas garumā un vakarā baudīt lielisku koncertu, kurā uzstāsies Aminata, Miks Dukurs, grupa „Triānas parks” un citi, kā arī būs vērojams Kristera Hartmaņa bungu šovs.

Kā katru gadu, parka teritorijā jebkuram interesentam būs iespēja apmeklēt nevalstisko organizāciju stendus, kur informēs par aktuālām iespējām brīvā laika pavadīšanai un starptautiskiem projektiem. Eko teltī būs iespēja iestiprināties, nobaudot ekoloģiskus gardumus, bet biedrība Give & Get pastāstīs par vērtīgām dabas veltēm, kas lietojamas uzturā.

Otrreizējās pārstrādes teltī būs iespēja iegūt kādu jaunu apģērbu gabalu un uzmeistarot vērtīgas lietas no PET pudelēm. Piedāvās arī saposties jaunā mācību gada svinībām Skaistuma teltī, kur ar Birutas Mageles starptautiskās stilistu skolas audzēkņu palīdzību būs iespēja iegūt jaunu matu sakārtojumu un grimmu.

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) karjeras konsultante pasākuma laikā ikvienam sniegs padomus piemērotas studiju programmas un profesijas izvēlei. Bet Policijas iela piedāvās iepazīties ar jaunāko policistu ekipējumu un ikdienas pienākumiem. Tieši pirms koncerta plkst.19 paredzēta lielā loterija, kurā apmeklētājiem būs iespēja tikt pie noderīgām balvām mācību gada uzsākšanai.

Pasākuma laikā Vērmanes dārza teritorijā skolēni un jaunieši varēs iesaistīties un izpētīt „Prieka taku”, „Iespēju taku”, „Līdzdalības taku”, „Dzīvesstila taku”, „Drošības taku”, un katrā no tām iepazīstoties ar organizācijām un uzņēmumiem, kas savu darbību orientē uz jauniešu auditoriju.

„Mēs uzskatām, ka arī jums ir īstā vieta šī parka interesantajās takās, lai Vērmanes dārzu izrotātu par godu skolas sākumam. Ceram, ka pievienosieties šī pasākuma draugu sarakstam! Ko varam piedāvāt mēs? Kādus četrus, piecus tūkstošus labsirdīgu, jautru acu pārus, jaunas iepazīšanās un omulīgu noskaņojumu, sagaidot skolas laiku”, tā gaidāmo pasākumu raksturo organizatori.

Informācija par „Jauniešu mēnesi” atrodama tā oficiālajā interneta vietnē.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Izklaide
Kultūra
Jaunākie
Interesanti