Pasākumā «Satiec savu meistaru!» šogad vairāk nekā 3200 apmeklētāju

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 9 gadiem.

Pasākumu „Satiec savu meistaru!” pagājušās nedēļas nogalē – 4., 5. un 6. aprīlī apmeklējuši Vairāk nekā 3200 interesentu, lsm.lv pavēstīja Latvijas Nacionālais kultūras centra pārstāve (LNKC) Inga Bika.

Kā iepriekš vēstīts, meistardarbnīcās, individuālās nodarbībās, paraugdemonstrējumos, lekcijās, diskusijās un koncertos vairāk nekā 100 vietās visā Latvijā 4., 5. un 6.aprīlī bija iespēja iepazīt un apgūt dažādas prasmes, kas saistītas ar tradicionālo amatniecību, muzicēšanu, dziedāšanu, mutvārdiem, un zināšanas, kas saistītas ar dabu un Visumu, rituāliem un svētkiem.

Šī gada pasākumā „Satiec savu meistaru!” īpaša uzmanība tika veltīta tautas tērpam. Lai pienācīgi sapostos 2018.gada Dziesmu un deju svētkiem, kas noritēs Latvijas simtgades zīmē.

„Satiec savu meistaru!” ir 2009. gadā aizsāktā projekta „Tradicionālo prasmju skola” turpinājums, kas iekļauts kopīgā Eiropas projektā „Eiropas amatu prasmju dienas”. Līdzīgi pasākumi, kur tradicionālo prasmju zinātāji aicina pie sevis mācekļus, vienlaikus notiek arī Francijā, Spānijā, Itālijā, Beļģijā un citās pasaules valstīs.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti