Rīta Panorāma

Telefonintervija ar Māri Nātru

Rīta Panorāma

Intervija ar Edvardu Smiltēnu

Telefonintervija ar Aivu Rozenbergu

Pa vēsturisko Baltijas ceļa maršrutu Latvija kaimiņvalstīm sūtīs valsts simtgades kūkas

Tuvojoties Latvijas simtgadei, Latvijas Institūts ar īpašu akciju grib sveikt arī mūsu Baltijas kaimiņvalstis un Somiju, kam pa vēsturisko Baltijas ceļa maršrutu sūtīs svētku kūkas, informēja Latvijas Institūtā.

Tieši kopā ar Baltijas kaimiņiem mūsu cilvēki 1989.gada 23.augustā nostājās plecu pie pleca, lai cauri Latvijai, Lietuvai un Igaunijai izveidotu Baltijas ceļu. Tagad pa šo pašu ceļu uz Tallinu, Viļņu un Helsinkiem Latvija sūtīs saviem kaimiņiem kūkas.

23. augustā piecos no rīta ceļā dosies divas ekipāžas, kas pa Baltijas ceļa maršrutu līdz Viļņas, Tallinas un Helsinku Brīvības laukumiem nogādās trīs kūkas. Katram iedzīvotājam būs iespēja kādā no šiem ceļa punktiem pievienoties. Arī pašas kūkas būs ar stāstu.

Kūku ceļojums pa vēsturisko Baltijas ceļa maršrutu tiks iemūžināts video, kas vēlāk pārtaps neparastā apsveikumā mūsu kaimiņu tautām viņu valstu simtgadēs. Lai kopīgi radītu šo video sveicienu, ikviens tiek aicināts iesaistīties Baltijas simtgades ceļā.

Kūku pieturas punktu saraksts un pieteikšanās forma pieejama speciāli izveidotajā mājaslapā www.baltijassimtgadescels.lv.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Izklaide
Kultūra
Jaunākie
Interesanti